Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

На Дубровиччині чоловік зберігав удома 600 набоїв: поліція почала розслідування

23 червня 2026 0

Поліцейські з Дубровиці виявили 51-річного жителя села Лісового, який незаконно зберігав велику кількість боєприпасів. Чоловік стверджує, що знайшов їх у прикордонній зоні, проте тепер відповідатиме перед законом.


Правоохоронці провели обшук у будинку чоловіка та виявили 600 набоїв калібру 5,45 мм. Власник помешкання пояснив свою знахідку просто: мовляв, побачив їх біля кордону, підібрав і приніс додому.

Зараз усі вилучені боєприпаси відправлено на експертизу. Слідчі вже розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.

переглядів: 140


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...