Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

НА ДУБРОВИЧЧИНІ ЗНОВУ ПОЖЕЖА: "ЧЕРВОНИЙ ПІВЕНЬ" СПАЛИВ АВТІВКУ

11 лютого 2022 0

На півночі Дубровиччини в селі Смородськ Миляцької громади горіла будівля, яка знаходиться на території приватного господарства. Про це повідомили місцеві жителі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАПРУЖЕНА НІЧ: У ДУБРОВИЦІ ГОРІЛИ ДВА ПРИВАТНІ ГОСПОДАРСТВА


Сьогодні, 11 лютого, близько шостої ранку, начальнику пожежної команди Миляцької громади надійшов дзвінок із повідомленням про загоряння господарчої будівлі у селі Смородськ.

На місце пожежі прибула місцева добровільна пожежна команда, згодом до пожежогасіння доєдналися ДПК сусіднього с.Жадень.

До приїзду вогнеборців, у господарчій будівлі вибухнув бак із пальним легкової машини – обійшлося без постраждалих.

Місцевим рятувальникам вдалося не тільки приборкати вогонь, а й не дати йому розповсюдитися далі на житлові будинки.


переглядів: 14.5K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...