Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

22 листопада 2021 0

У Дубровицькій громаді вчителі оплачують медичні послуги, за які має сплачувати роботодавець. Про це стало під час чергової сесії зі слів вчителя історії Осівського НВК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ ПРИ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ – НЕ БУДЕ!


Депутат Дубровицької міської ради Богдан Пінчук озвучив вкрай важливу проблему, яка стосується працівників освіти Дубровицької громади.

Зі слів депутата Пінчука, вчителі змушені сплачувати проходження обов'язкового медичного огляду власним коштом. Богдан Васильович впевнений, що всі послуги з медогляду в міській лікарні має оплачувати роботодавець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА РАДА В 2022 РОЦІ ЗАКРИЄ ЛІСІВСЬКИЙ САДОЧОК «ПРОЛІСОК»

Депутат міської ради Богдан Пінчук озвучує проблему.

Зі свого боку, головний лікар міської лікарні Руслан Бовгиря категорично не погодився із тезами депутата Пінчука. Руслан Володимирович нагадав, що саме оплата медичних послуг є основним джерелом наповнення бюджету Дубровицької міської лікарні. Зарплата лікарів у рази менша, ніж, у вчителів – додав головний лікар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕДЗАКЛАДИ ДУБРОВИЦІ ОТРИМАЛИ ГУМВАНТАЖ ВІД ГО «СИЛА ВОЛІ»

Депутат міської ради Руслан Бовгиря відповідає на запитання щодо оплати послуг у міській лікарні.

Цікавим є те, що начальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ніна Стасюк не підтримала жодну зі сторін. Ніна Іванівна зайняла звичну для себе позицію: "ні своїм, ні чужим!".

Нагадуємо, що головний лікар НКП «Дубровицька міська лікарня» Руслан Бовгиря і Ніни Стасюк є членами однієї фракції ПП «Сила і Честь» в Дубровицькій міській раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТИ АНДРІЙ КУЛИК І НІНА СТАСЮК ВЛАШТУВАЛИ ДЕБАТИ

Депутат міської ради Ніна Стасюк під час чергової 15 сесії 8 скликання.

Судячи з розмови, головна проблема полягає в тому, що органи управління освітою та заклади освіти не закладають кошти на проходження медичних оглядів у своїх бюджетах та кошторисах.

До Вашої уваги аудіозапис дискусії між депутатом Богданом Пінчуком і головним лікарем міської лікарні Русланом Бовгирею.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!