Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

НА СТАРОМУ ГИРЛІ ОСЕЛИЛАСЯ РОДИНА ЛЕБЕДІВ

19 жовтня 2021 0

На міську водойму в Дубровицю прилетіли дев'ять лебедів. Про це у мережі інтернет повідомила місцева жителька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛЕБЕДІ РАЗОМ ІЗ ДУБРОВИЧАНАМИ ВІДПОЧИВАЮТЬ НА ГЛИНЯНОМУ


На міській водоймі в Дубровиці оселилася родина лебедів. Про це у мережі повідомила дубровичанка Марія Дубінець, яка й виклала в Facebook відео та фото.

Останні теплі дні... Чудова наша природа... Незабутній відпочинок... написала пані Марія на своїй сторінці в соцмережі.

Йдеться про місцеву водойму «Старуха», яка знаходиться недалеко від католицького костелу Іоанна Хрестителя. Річка Старуха – це старе гирло річки Горинь правої притоки Прип'яті. Раніше ще одна родина лебедів оселилася на озері Глиняне.


переглядів: 807


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...