Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

НАД МІСТОМ ПІДНЯЛИ СИНЬО-ЖОВТИЙ СТЯГ

23 серпня 2016 0

У Дубровиці влаштували урочисту церемонію підняття Державного прапора України. За української національною традицією Державний прапор – це символ відродження й формування України упродовж кількох століть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЕЛОПРОБІГ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА СТАВ ТРАДИЦІЙНИМ


На майдані Злагоди зібралося кілька сотень людей, серед яких були і воїни АТО. Право підняти прапор отримали родичі загиблих воїнів антитерористичної операції на сході України, які ціною власного життя відстоювали незалежність України.

переглядів: 1.3K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...