Громадська вбиральня площею 45,4 м² у центрі Дубровиці остаточно перейшла у приватну власність. Новим власником об'єкта став Михайло Драган — чоловік начальниці юридичного відділу Дубровицької міської ради. Сума викупу склала менш як 100 тисяч гривень, що викликало значний резонанс та питання щодо прозорості процедури
Виконавчий комітет Дубровицької міської ради виставив на аукціон право оренди будівлі громадської вбиральні в міському парку. Торги заплановані на 24 січня, а початкова ціна об'єкта площею 45,4 м² становить 350 гривень на місяць