Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

Депутат Лясковець повертається: суд скасував його відставку з Дубровицької райради

11 жовтня 2017 0

Після нетривалої паузи Олексій Лясковець знову в строю. Уродженець села Берестя через суд довів незаконність припинення своїх депутатських повноважень і тепер готується повернутися до роботи у Дубровицькій районній раді.


Історія почалася навесні 2017 року. Тоді, 17 березня, Олексій Лясковець склав мандат на знак протесту, незгодний з лобізмом, який, на його думку, процвітав у райраді. Депутатська більшість проголосувала за його відставку, проте, як з'ясувалося пізніше, зробила це з порушенням процедури.

Олексій Лясковець не погодився з таким розвитком подій і подав адміністративний позов. Хортицький районний суд міста Запоріжжя, розглянувши справу, став на бік позивача.

Сам Олексій Володимирович прокоментував це на своїй сторінці у Facebook:

Хортицький районний суд м. Запоріжжя визнав протиправним та скасував рішення Дубровицької районної ради... оскільки це рішення ухвалено з грубим порушенням закону та регламенту.

Якщо Дубровицька районна рада не оскаржить це судове рішення, склад ради зміниться. Депутатці Ніні Стасюк, яка посіла місце Лясковця, ймовірно, доведеться поступитися кріслом. Схоже, надії окремих колег на роботу без «незручного» депутата розбилися об вердикт Феміди.


переглядів: 4.4K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...