Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

СПОРТКОМПЛЕКС ТАКИ ПЕРЕЙДЕ У ВЛАСНІСТЬ МІСТА

28 травня 2021 0

У міськраді створять комісію з питань прийняття Дубровицького спортивно-оздоровчого комплексу до комунальної власності Дубровицької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА РАДА ЗБІЛЬШУЄ ШТАТ ПРАЦІВНИКІВ


Для початку в міськраді планують розробити Акт «перевірки усього індивідуально визначеного (наявного) майна та можливих дефектів підчас будівництва». У разі успішної перевірки Акт буде поданий на розгляд міськради. Це один з етапів взяття "виплаканого" об'єкту на баланс нашого міста.

Нагадуємо, що спорудження об'єкта «Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Червоного Хреста, 25 в м.Дубровиця Рівненської області» вже завершено. Але будівля ще не введена в експлуатацію за низки бюрократичних вимог.

переглядів: 2.7K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...