Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ТРАНСПОРТНИЙ КОЛАПС У ДУБРОВИЦІ

08 лютого 2024 0

Помітно, що з кожним роком кількість транспорту в нашому місті дедалі збільшується. Водіям у "годину пік" стає складніше знайти місце для паркування. Особливо це видно, у четвер, коли настає "транспортний колапс" центральних вулиць Дубровиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄДИНИЙ МІСЬКИЙ ТУАЛЕТ У ДУБРОВИЦІ ПЕРЕДАДУТЬ В ОРЕНДУ ЧЕРЕЗ АУКЦІОН


Автомобілі заповнюють, навіть, вул. Поштову, Колодязьну та Гольшанських, які раніше автомобілісти оминали. Головною проблемою стало те, що паркувальних чи дозволених для стоянки автомобілів місць обмаль. Деякі власники торгових об'єктів створили мінімальні умови для можливості паркування авто відвідувачів, але це не розв'язало транспортну проблему в центрі міста.

Вулиця 1000-ліття Дубровиці у день "Великого базару"

Найбільше це стосується вулиці Шевченка, де складно зупинитися громадському транспорту, серед якого намагаються втиснутися й автівки для розвантаження товарів. Також є проблеми на вулиці 1000-ліття Дубровиці: на кожній зі сторін цієї вулиці розмістили дорожні знаки, які визначають спосіб стоянки боком до тротуару, а на дорожньому покритті були розташовані паркувальні місця паралельно тротуарам; міськрада змарнувала на ці "малюнки на асфальті" немалі кошти, а водії й далі паркуються зручніше для себе – передньою частиною автомобіля до тротуару, що дає змогу збільшити кількість паркувальних місць і є зручним способом виїзду з місця стоянки.

Дуже цікаво, а навіщо "тринькати" кошти з місцевого бюджету для нанесення цієї розмітки та встановлення дорожніх знаків, які нікому не потрібні, яких ніхто не дотримується? Для чого було на центральних вулицях виводити суцільну лінію дорожньої розмітки, на якій усі їздять, хоч це заборонено? А встановлювати так звані "лежачі поліцейські", які зруйнувалися? (допис від 19.01.24 року). Невже це призвело до зменшення кількості аварій чи покращення умов для руху пішоходів та стоянки транспорту? Кошти витрачені, а віз і нині там. І так щороку...

Вулиця Шевченка біля зупинки громадського транспорту

У дубровичан ніколи не запитували, що варто зробити для того, щоби безпечно перейти дорогу чи проїхати перехрестя. А навіть якщо і спитають колись, то, як завжди, нічого не вирішиться, бо забракне коштів. Таке враження, що мерія окремо, люди також окремо і взаємозв'язок між ними відсутній. Шлях для розв'язання проблеми щодо облаштування паркувальних місць у центрі міста є, але через інертність місцевої влади, це питання – "заморожене".

Через війну кажуть, що не на часі. Але не на часі було до війни. Не актуальними вищезгадані проблеми залишаться й після війни, оскільки розбудова міста ніколи не була пріоритетним напрямком діяльності Дубровицької міської ради. І дійсно, навіщо господарникам розбудовувати Дубровицю за бюджетні кошти, якщо за них все зроблять ФОПи своїм коштом і силами, а чиновники, як завжди, нагородить себе преміями (допис від 22.12.23 року).


переглядів: 1K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...