Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЦЕРКВА РІЗДВА ПРИСВЯТОЇ ПОГОРОДИЦІ ВІДСВЯТКУВАЛА 160-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

22 вересня 2021 0

У Дубровиці свято: місцева церква Різдва Присвятної Богородиці відсвяткувала свій 160-річний ювілей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ПОЛІССІ ПРАВОСЛАВНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ЯБЛУНЕВИЙ СПАС


160-річний ювілей відсвяткувала церква Різдва Присвятної Богородиці в місті Дубровиця. З цієї нагоди 21 вересня проходило урочисте богослужіння з насиченою святковою програмою.

З вітальним словом до церкви звернувся настоятель храму отець Данило. Священик пригадав історію церкви, труднощі та благословення у праці служителів-першопрохідців. Відомо, що церква Різдва Присвятої Богородиці, була збудована 1860 року. Освятили Церкву в 1861 році. Першим настоятелем було призначено отця Василя із Львівщини. Церква є однією з найстаріших архітектурних пам'яток міста Дубровиця. Пам'ятка архітектури національного значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДИРЕКТОР ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИВІТАВ КОЛЕГ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Після вітального слова отець Данило був нагороджений Орденом святого великомученика Юрія Переможця і грамотою «За віддане служіння Богові й Україні, та жертовність у захисті добра і правди» з підписом Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

У заході взяли участь гості: отець Михайло св. Володимирської парафії с.Мочулище, отець Віталій св. Михайлівської парафії с.Осова, отець Руслан св. Успенської парафії с.Нивецьк, отець Ігор св. Миколаївської парафія с.Селець, отець Тарас св. Понорвської парафії, отець Анатолій св. Преображенської парафії с.Кураш і отець Андрій парафії святих Бориса та Гліба смт.Зарічного.

переглядів: 1.5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!