Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА В ПАРКУ ПОКАЖУТЬ ПАТРІОТИЧНИЙ ФІЛЬМ

20 серпня 2018 0

23 серпня відзначається державне свято – День національного стяга України. Відзначати його почали з 2004 року. В останні роки, зважаючи на війну, блакитно-жовтий прапор набув особливої цінності для українців, адже це один із головних способів ідентифікувати себе як українця у гібридній війні, заявити про свою ідентичність і проукраїнську позицію.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА "КІБОРГАХ" ГЛЯДАЧІ СЛІЗ НЕ СТРИМУВАЛИ

Впродовж історії українці боролися з так званим «братнім народом» за свою незалежність, майже кожне покоління пройшло через свою війну. На жаль, і сьогодні конфлікт з вічним ворогом триває вже четвертий рік, майже щодня забираючи життя молодих хлопців.

Ми повинні пам'ятати, що ця боротьба триває значно більше, ніж чотири роки і сьогодні українська культура починає говорити про це все голосніше і голосніше. «Червоний» - один із найновіших фільмів, присвячений боротьбі українців за виживання в умовах агресивної ворожої системи – повоєнному СРСР, коли знищувалися будь-які прояви українського патріотизму.

Безкоштовний показ фільму організовує Дубровицький районний будинок культури спільно з Громадською організацією «СИЛА ВОЛІ». Тож запрошуємо усіх бажаючих до центрального парку міста Дубровиця, у четвер, 23 серпня о 21:00.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!