Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У ДУБРОВИЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

15 лютого 2022 0

На Дубровиччині вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь у збройному конфлікті, який жорстко зламав життя афганському народу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯКИЙ СКАНДАЛ: ДУБРОВИЦЬКИЙ МЕР НЕ ПІДТРИМАВ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ


Дубровицька міська рада вшанувала пам'ять воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь в збройному конфлікті на території Афганістану.

Так, 15 лютого, у міському сквері, біля пам'ятного знаку воїнам-афганцям, зібралися воїни-інтернаціоналісти, "господарники" громади, працівники апарату Дубровицької міської ради та гості в обличчі заступниці голови Сарненської РДА Любові Мацигон.

Розпочали захід із покладання квітів до каменю вбитим воїнам-інтернаціоналістам в Афганістані, після чого всі учасники «години пам'яті» вшанували хвилиною мовчання пам'ять солдатів радянської армії, які загинули внаслідок військової інтервенції на території азійської Держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АТОВЦІ ПРОЙШЛИ МАРШЕМ СЛАВИ У ДУБРОВИЦІ

Не варто забувати, що війна в Афганістані – це військове вторгнення радянців у незалежну країну Афганістан під приводом війни з міжнародним тероризмом. Радянськими військами в Афганістані було знищено близько мільйона жителів цієї країни, а саму державу в економічному й соціальному розвитку було відкинуто на багато десятиліть назад.

переглядів: 12.6K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!