Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

У ДУБРОВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

30 травня 2025 0

Сьогодні, 30 травня 2025 року, у навчальних закладах Дубровицької міської територіальної громади відбулося урочисте свято Останнього дзвоника. Цей день, наповнений водночас радістю та легким сумом, символізує завершення ще одного навчального року та відчиняє двері в літо для одних, а для випускників у доросле самостійне життя.

https://t.me/polissya_org_TG


На шкільних подвір'ях зібралися учні, вчителі, батьки та почесні гості, щоб разом відзначити цю знаменну подію. Для наймолодших школярів Останній дзвоник означає початок довгоочікуваних літніх канікул, повних ігор, відпочинку та нових вражень. Вони вже з нетерпінням чекають чергового навчального року, щоб знову зустрітися з друзями та зануритися у світ знань.

Фінальний івент «Майбутнє твориться сьогодні» в Дубровицькому ліцеї.


Особливим та зворушливим цей день став для випускників. Для них пролунав останній шкільний дзвоник, який сповістив про завершення важливого етапу в житті. Попереду на них чекають нові випробування, можливості та великі звершення. Слова подяки лунали на адресу вчителів, які впродовж багатьох років ділилися своїми знаннями, досвідом та виховували справжніх розумників своєї країни.

Трипутнянська гімназія Дубровицької міської ради.


У своїх промовах керівники навчальних закладів та запрошені гості бажали учням гарного відпочинку, нових відкриттів та успіхів у майбутньому. Випускникам зичили впевнено крокувати обраним шляхом, реалізовувати свої мрії та гідно представляти Дубровицьку громаду.

Свято Останнього дзвоника на Дубровиччині стало символом незламності духу, віри у світле майбутнє та прагнення до знань, попри всі виклики сьогодення.





переглядів: 595


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...