Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРОВЕЛИ ОНЛАЙН-НАРАДУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

30 вересня 2021 0

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛІСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК ПОДАРУВАВ ДУБРОВИЦЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДВІ КНИГИ




30 вересня у Дубровицькій міській бібліотеці для бібліотекарів проведено онлайн-нараду з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Відкрила семінар спеціаліст відділу методично-організаційної роботи Лілія Соя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВЕЛІСТ АНАТОЛІЙ РОЗАНОВИЧ ВІДСВЯТКУВАВ 60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Під час онлайн-наради учасники привітали колег із професійним святом, окреслили основні пріоритети діяльності Централізованої бібліотечної системи Дубровицької міської ради.

Семінар сприяв обміну досвідом між бібліотекарями, був корисним з точки зору набуття та подальшого використання отриманої інформації у професійній діяльності.


переглядів: 1.1K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...