Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

УКРАЇНСЬКИЙ ВЧЕНИЙ-ІСТОРИК ОТРИМАВ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ ГРОМАДЯНИНА ДУБРОВИЦІ

21 липня 2021 0

Українському вченому-історику та Заслуженому працівнику освіти України присвоєно звання Почесного громадянина міста Дубровиця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕР НЕ ПІДТРИМАВ УЧНІВ КРИВИЦЬКОЇ ШКОЛИ, ЯКІ ПРОВЕЛИ МІТИНГ-ПРОТЕСТ


Цьогоріч звання Почесного громадянина міста Дубровиці було присвоєно уродженцю міста Дубровиця, доктору історичних наук, відміннику народної освіти, Заслуженому працівнику освіти України, професору, завідувачу кафедри нової та новітньої історії та методики викладання історії ТНПУ ім.В.Гнатюка за особливий внесок для становлення новітньої історичної науки, освіти і культури України, дослідження історії рідного міста, багаторічну сумлінну працю, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, провадженню науково-педагогічної діяльності серед молоді Дубровиччини та високий професіоналізм Алексієвцю Миколі Мироновичу, – йдеться в офіційному повідомленні Дубровицької міської ради.

З життєпису Миколи Мироновича: закінчив історичний факультет Київського університету (1968). Працював старшим викладачем, доцентом Тернопільського фінансово-економічного інституту (нині – ТНПУ; 1971-1977). Від 1977 – в Тернопільському педагогічному інституті (нині ТНПУ): 1977-1993 – завідувач кафедри, проректор з навчальної роботи. Від 1993 – завідувач кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії, декан історичного факультету (1994-2006). Автор майже 340 наукових і науково-методичних праць з проблем вітчизняної та всесвітньої історії.

(Микола Миронович разом із головою Тернопільської обласної ради Михайлом Головком – 27 травня 2021 року, урочистості до Дня історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.)

Присвоїли звання ученому-історику під час святкових заходів до Дня 1016-ліття Дубровиці, які були перенесені днем раніше в зв'язку з погодними умовами.

переглядів: 1.1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!