Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВОЛОДИМИР КУШНІР: ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!

29 травня 2021 0

Виявляється, що дитячо-юнацькі спортивні школи в Дубровицький громаді фінансуються лише силами місцевого бюджету. Районний бюджет Сарненської районної ради акумулюють тільки в райраді, а кошти до міського бюджету потрапляють з державного бюджету лише у вигляді освітніх субвенцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПОРТКОМПЛЕКС ТАКИ ПЕРЕЙДЕ У ВЛАСНІСТЬ МІСТА


Про це стало відомо підчас чергової сесії Дубровицької міської ради. Ініціатором розголосу, для широкого загалу цієї вкрай важливої проблеми, став директор Дубровицького НВК Володимир Кушнір.

Більш детальне роз'яснення Галина Григорівна (начальник міськради – прим. авт.) мені надала пізніше: спорт фінансується лише з місцевого бюджету. Єдине, що не можна допускати ні в якому разі – його занепаду через недофінансування. Місцевий бюджет включає в себе і обласний, тому бачу за необхідність звернутися керівництву міської ради до облради за підтримкою. Збудовано такий спорткомплекс, є система роботи по закладах освіти і все це у нас в Дубровиці. Всі тренери сумісники вже в травні у відпустці без збереження зарплати, а далі? – розповів депутат міськради Володимир Кушнір.

На завершення Володимир Володимирович додав, що розвиток спорту – не обов'язок держави, а відповідальність кожного. І саме спорт, має стати в основі Стратегії нашої громади! Здорові діти – здорове майбутнє!
переглядів: 916

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!