Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО! (+ФОТО)

24 серпня 2018 0

Для нашого українського народу сьогодні велике свято – День Незалежності України.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАПОРА В ДУБРОВИЦІ?

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.
Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.
Дубровиця теж святкує… Ще вчора розпочалися масові заходи щодо відзначення Дня Прапора. Були розваги для дітей, концерт для мешканців всього району, а увечері Дубровицький районний будинок культури спільно з ГО "СИЛА ВОЛІ" організували безкоштовний погляд сучасного українського патріотичного фільму "Червоний". А сьогодні теж у центральному парку можна було побачити творіння талановитих людей, малюнки на асфальті, а також там проводили майстер-класи для діток. Дійсно, не дивлячись на скрутні часи у державі, відчувається святковий настрій людей.
Хотілося б вірити, що здолаються будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності держави та настане щасливе майбутнє для нашої України! Зі святом вас! Слава Україні!

переглядів: 2.2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!