Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЧИ ПОЧУЄ ПАН СТОЛЯРЕЦЬ МЕШКАНЦІВ ДЕВ’ЯТИПОВЕРХІВКИ? (+ВІДЕО)

26 червня 2019 0У Дубровиці в багатоповерхівці відключили воду, ліфт та світло у під'їздах.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: НА ЧИЄМУ БОЦІ ПРАВДА? (+ВІДЕО)

Мешканцям багатоповерхівки по вулиці Артеменка 30 А, відключили ліфти, освітлення у під'їздах та підкачку води у квартири, які розташовані вище четвертого поверху.

Люди кажуть, що ліфти, воду і світло відключило підприємство "Будинкоуправління", з яким у них договори на обслуговування будинку. Мешканець даного будинку Анатолій Клюйко вважає, що це тиск на мешканців, аби ті взяли підприємство у якості управителя дев'ятиповерхівки. Бо частина, замість цього, хоче створити ОСББ. За його словами, почали відключати буквально два тижні тому, мотивуючи тим, що з 1-го травня пройшов місяць на укладання договору з управляючим.

За словами Сергія Столярця, у Дубровиці сорок багатоквартирних будинків уклали договори з його підприємством. Чотири – ні (по вул. Миру, 15; по вул. Грушевського, 29; по вул. Артеменка, 24 та по вул. Артеменка, 30 а). Анатолій Клюйко каже, що "Будинкоуправління", згідно нового закону про житлово-комунальні послуги, має ще рік виконувати умови договору, укладеного до 1-го травня. За цей час люди мають створити ОСББ або обрати собі компанію-управителя, в іншому випадку її визначить місцева влада.

21 червня 2019 року у м. Дубровиця жителі 9-поверхівки зібралися у приміщенні «Будинкоуправління». Мешканці будинку вимагали у керівника місцевого підприємства «Будинкоуправління» Сергія Столярця, аби той в свою чергу пояснив, чому не можна включити воду та ліфти. Однак так не дійшовши до якогось спільного рішення – люди покинули кабінет керівника.

Та на цьому вони не зупинилися. Мешканці будинку прийшли на сесію міської ради, яка відбулася в цей же день 21 червня 2019 року. Людей прийняли в сесійній залі та вислухали про проблеми. І тут почалася дискусія…

Сергій Столярець говорив про свої закони, люди ж просто хочуть, аби для них існували нормальні людські умови проживання в квартирах.

Пан Столярець вкотре розказує, що люди не уклали з ним договір на надання цих послуг та посилається на новий закон "Про житлово-комунальні послуги", який вступив у дію з 1-го травня поточного року. Натомість, мешканці називають такі дії шантажем, який має спонукати їх укласти договір з "Будинкоуправлінням". Вони стверджують, що рішення про відключення – протиправне, оскільки, згідно цього ж закону, договори укладені до 1-го травня є чинними ще цілий рік.

Слід зазначити, що можливо Сергія Столярця і залишили б управителем і надалі, проте людей шокували отримані рахунки, в яких тариф був збільшений у два рази. А що ж буде далі? Тому люди і хочуть створити ОСББ.

Жителька цієї багатоповерхівки Лідія Александрович доглядає сина, який є інвалідом. Води на її п'ятому поверсі немає, без ліфта вивезти сина на вулицю сама не може. І, як то кажуть, чужі, а тобто, людські проблеми місцевих чиновників не стосуються.

Також слід зазначити, що люди збиралися створювати ОСББ і пан Столярець був в курсі цього. Мешканці вимагають, щоб відносини з ними будував у правовому полі. Тому що він, відключаючи ліфти, воду і світло, змушує таким чином підписати так званий договір.

До цих пір людей не почули… Куди або до кого вже звертатися, аби ситуація зрушила з місця – невідомо. І хто ж почує цих мешканців багатоповерхівки? Невже в Дубровиці не найдеться управа на зухвалих чиновничків та керівників? Чому прохання жителів цього будинку щодо включення ліфтів та води, так би мовити, ігнорують?

В першу чергу потрібно бути людьми по відношенню один до одного, справедливо і з обдуманим підходом виходити з даної ситуації, аби в подальшому не мати ворогів та бути гідним управителем тої чи іншої структури, підприємства, організації чи іншого... В цій ситуації закон законом, а до людей треба мати повагу.

переглядів: 2.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!