Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

Вихованки Дубровицької ДЮСШ стали призерками обласної баскетбольної ліги

20 травня 2026 0

Вихованки Дубровицької дитячо-юнацької спортивної школи здобули бронзові нагороди Обласної баскетбольної ліги. Команда під керівництвом тренерки Ірини Мазур увійшла до трійки найкращих за підсумками сезону 2025–2026 років.


Фінальний, ІІІ тур змагань відбувся 14 травня 2026 року в Рівному. Цей етап став завершальним у баскетбольній лізі, яка тривала протягом року та зібрала найсильніші команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл (із учасницями 2009–2011 років народження, а також учнями 2008 року народження, які навчаються в школі).

За результатами сезону перше місце посіла команда Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Рівного, срібні нагороди здобули спортсменки із Сарн, а третю сходинку виборола команда Дубровиці. Про завершення змагань та здобуття нагород повідомив виконувач обов'язків директора Дубровицької ДЮСШ Валерій Малафей.





переглядів: 219


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...