Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЧИ ПРИТЯГНУТЬ ГОЛОВУ РАЙОННОЇ РАДИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ?

22 лютого 2018 1

Із власних джерел нам стало відомо, що депутат Дубровицької районної ради Олексій Лясковець звернувся з відповідними заявами до НАБУ та до прокуратури Рівненської області по факту зловживань службовим становищем головою Дубровицької районної ради Миколою Кухарцем та начальником управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації Ніною Стасюк що спричинило нанесення значних збитків.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТА

Мова йде про те, що голова Дубровицької районної ради допустив до голосування вже не депутата та зарахував голос Стасюк Ніни Іванівни (фракція «БПП «Солідарність») при голосуванні за районний бюджет на 2018 рік. Нагадаємо, Ніна Іванівна Стасюк увійшла до складу депутатського корпусу після того, як Олексій Лясковець склав свої депутатські повноваження. Втім, 12 грудня 2017 року він поновився у статусі депутата через суд котрий залишив Постанову Хортицького районного суду м.Запоріжжя в силі, а апеляційну скаргу Дубровицької районної ради — без задоволення. Рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду набрало законної сили з моменту його проголошення — тобто 12 грудня 2017 року. Втім, виконувати Рішення суду, яке у відповідності до Конституції України є обов"язковим до виконання — Голова Дубровицької районної ради Микола Кухарець не став. Фактично зараз у Дубровицькій районній раді на сесії ходить і голосує вже не депутат Ніна Стасюк, а Голова Дубровицької районної ради Микола Кухарець — умисно надає їй таке право. І цей один голос вже не депутата: Стасюк Ніни Іванівни став вирішальним при прийнятті бюджету району на 2018 рік. Тобто фактично на сьогоднішній день район живе по незаконно прийнятому бюджету чим наносяться значні збитки державі та громаді.

Чи матиме ця справа реальні юридичні наслідки поки прогнозувати ніхто не береться. Але вилитися це може у серйозний скандал, адже, виходить, головний фінансовий документ району фактично не прийнятий, а Кухарця Миколу та Стасюк Ніну зажадають бачити правоохоронці, котрі дадуть свої висновки таким діям кожного.

Також повідомляємо, що Лясковець Олексій рішення Дубровицької районної ради "Про районний бюджет на 2018 рік" оскаржує в Рівненському окружному адміністративному суді.

Також варто нагадати, що 15 лютого на достроковій сесії Рівненської обласної ради було припинено повноваження голови ради Миколи Драганчука.

переглядів: 2.5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
28-02-2018 08:30:02

КРОТ

Хто його притягне він же - ПАМ'ЯТНИК

оцінити:

11 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!