Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЧОТИРИ ГРОМАДИ ПЕРЕЙШЛИ ДО УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ.

28 січня 2019 1

Чи перейдуть прихожани від російської церкви до української?


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: УСТАНОВЧІ ЗБОРИ НОВОЇ ПОЛІТПАРТІЇ. (+ФОТО ТА ВІДЕО)

Як відомо, 5 січня 2019 року Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос, яким надав незалежний статус Православній церкві України, про створення якої було оголошено на Об'єднавчому соборі 15 грудня 2018 року. І 6 січня поточного року відбулася історична подія - предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію у Стамбулі вручили Томос.

На Рівненщині четверта громада перейшла під юрисдикцію Помісної Православної Церкви від УПЦ МП. Так, 27 січня цього року відповідне рішення під час сходу села прийняли жителі Івання Дубенського району. Також рішeння про пeрехід до ПЦУ прийняли жителі села Кoпитків Здoлбунівського рaйону.

Таке ж рішення підтрималa релігійнa громaда Свято-Михaйлівського хрaму селa Збуж Коcтопільського району. Також на Костопільщині рішення про перехід до ПЦУ пpийняли жителі села Мaла Любaша.

Нагадаємо, наразі на Рівненщині 7 громад прийняли рішення про перехід від російської до української церкви. Раніше за такі рішення проголосували прихожани села Урвенна Здолбунівського району, Свято-Преображенського храму в селі Жалин і Хрестовоздвиженського храму села Деражне Костопільського району.

Також не осторонь релігійної ситуації і населення Дубровиччини. Зокрема, такі села як Бережниця, Берестя, Лісове, Орв'яниця, Лютинськ, Селець теж планують розпрощатися з Московським Патріархатом. В цих громадах ідуть процеси щодо переходу від УПЦ МП до ПЦУ.

Крім того, чимало громад готуються до офіційного переходу до Помісної Православної Церкви в Україні. Більшість прихожан підтримують таку ініціативу та раді об'єднанню храмів.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
31-01-2019 13:50:04

Станіслав

Всі московські попи є агентами КГБ/ФСБ

оцінити:

9 8

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!