Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЕ ГОВОРЯТЬ ГРОШІ, ТАМ СПИТЬ СПРАВЕДЛИВІСТЬ

03 лютого 2017 2

14 грудня минулого року Кабінет Міністрів України постановою №974 вніс зміни у додаток 2 до постанови №1298 від 30 серпня 2002 року постановивши:

  1. Внести у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» зміну, що додається.
  2. Підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, здійснюється з 1 січня 2017 року.
  3. Підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року.
  4. Органи місцевого самоврядування можуть приймати власне рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, до 1 вересня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРЕВІРЕНО ЧИ НІ – ОСЬ В ЧОМУ ПИТАННЯ


Не дивно, що після того, як ці зміни вступили у дію, працівники дошкільних навчальних закладів обурились такій несправедливості. Виходить, що вчителям шкіл заробітну плату підняли на два розряди, а вихователям ДНЗ підвищення «не світить» аж до 1 вересня цього року. Вихователі садочків Дубровицького району звернулись до голови Дубровицької районної ради профспілки працівників освіти Віри Миколаївни Твердюк, яка вже готує лист на сесію районної ради аби зсунути з «мертвої точки» це питання.

Педагогічні працівники дитячих садочків не можуть зрозуміти, чому обслуговуючий персонал школи відтепер отримуватиме до 3200 грн., а вихователі майже стільки ж, як і помічник вихователя. І це у той час, коли вчителі мають 18-20 робочих годин у тиждень, а вихователі – 30 годин.

Якщо педагог мав 10 розряд, то тепер йому буде заробітна плата нараховуватись як за 12-й, а у вихователів як був 10-й розряд, так і залишився. То де ж справедливість?, – говорить одна із завідуючих ДНЗ у нашому районі.

Місцеві бюджети, якщо мають можливість, можуть підняти заробітну плату вихователям дошкільних навчальних закладів раніше. Щиро сподіваємось, що саме так і станеться, адже справедливість повинна бути!

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
03-02-2017 20:50:12

іван

"Країна чудес"

оцінити:

1 1
03-02-2017 17:59:43

Крот

Шановні , все це - РЕФОРМИ ПО-НОВОМУ!!!

оцінити:

4 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!