Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕНЬ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

07 грудня 2016 0

Не дивлячись на складну економічну та політичну ситуацію, 6 грудня 2016 року, дубровичани відзначили загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців. Свято, яке вже давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ВІДЗНАЧИЛИ МЕШКАНЦІ ДУБРОВИЧЧИНИ


Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Викрили святковий концерт музичною композицією «Хлопці будем жити», яку виконали Петро Пасько, Олег Анісімов, Олександр Лавор у складі народного аматорського чоловічого ансамблю «Мелодія».

Тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Дубровицького районного військового комісаріату Роман Жакун, нагородив військовослужбовців, які брали участь в антитерористичні операції на Сході України заохочувальною відзнакою Начальника Генерального Штабу Збройних Сил України нагрудним знаком «Учасник АТО».

Армійці отримали відзнаку за особисті заслуги перед Батьківщиною, мужність і відвагу під час виконання своїх службових обов'язків, самовідданість і стійкість під час проходження військової служби.

Ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів. Бажаємо їм міцного фізичного здоров'я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!