Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

27 серпня 2021 0Депутат Дубровицької міської ради закликав колег активніше долучитися до кампанії з вакцинацій від Covid-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ МОЖНА БЕЗОПЛАТНО ПРОЙТИ БРОНХОСКОПІЮ


Депутат Дубровицької міської ради Василь Бабан закликав колег активніше долучитися до кампанії з вакцинацій від Covid-19. Василь Валентинович, як голова місцевого партійного осередку «Слуги народу» переконаний, що обранці повинні отримати щеплення показово, бо саме вони разом із медиками є прикладом державної політики з вакцинації.

Скільки депутатів провакциновано? Я думаю, що не всі! Якщо депутати ігнорують вакцинацію, то як вони будуть пропонувати це людям, – сказав депутат Василь Бабан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЄ 368 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА МЕДИЦИНУ

Депутат Дубровицької міської ради від партії «Слуга народу» Василь Бабан під час виступу головного лікаря Вікторії Островець.

Сталося це під час виступу головної лікарки Дубровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Вікторії Островець, яка саме надавала детальну інформацію щодо пунктів щеплення від короновірусної хвороби на території Дубровиччини. (Для перегляду відео натисніть посилання, або гортайте нижче.)

Зі слів самої Вікторії Михайлівни, в місцевих медиків у наявності всі види вакцин від Covid-19, які схвалені в Україні, а саме:

  • Moderna – вакцина проти COVID-19, розроблена американськими Національним інститутом алергії та інфекційних захворювань (NIAID), Управлінням з удосконалення біомедичних досліджень (BARDA) та компанією Moderna (США). Є РНК-вакциною (інкапсульованою в ліпосоми), вводиться двома внутрішньом'язовими ін'єкціями по 0,5 мл з інтервалом в чотири тижні. Moderna демонструє ефективність, подібну до Pfizer/BioNTech, але може зберігатися при температурі стандартного медичного холодильника 2–8°C до 30 днів, або -20°C протягом чотирьох місяців.
  • Oxford/AstraZeneca – вакцина проти COVID-19, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Векторна вакцина, що використовує генетично модифікований аденовірус шимпанзе. Вводиться внутрішньом'язово. Стабільна при температурі побутового холодильника й коштує 3÷4 долари за дозу. За ліцензійною угодою з AstraZeneca вакцину виробляють також в Індії (Covishield) та Південній Кореї.
  • Pfizer/BioNTech – вакцина проти COVID-19, розроблена німецькою компанією BioNTech у співпраці з американською Pfizer та китайською Fosun Pharma. Поширюється також під товарним знаком Comirnaty. Являє собою РНК-вакцину, що кодує мутантну форму білка SARS-CoV-2, який інкапсульований в ліпідні наночастинки. Вводиться внутрішньом'язово. Для вакцинації необхідно ввести дві дози з інтервалом у три тижні. Особливістю поширення та зберігання вакцини є складна логістика, оскільки її потрібно зберігати при температурі від -80 до -60°C.
  • Sinovac – вакцина проти COVID-19, розроблена китайською біо­фармацевтичною компанією Sinovac. Вакцина являє собою хімічно інактивовану цільновірусну вакцину. Вводиться внутрішньом'язово, двома дозами. Одна доза CoronaVac на початок 2021 року мала коштувати близько 18 доларів.

Станом на 26 серпня 2021 року в Сарненському районі виявлено 3 нові випадки захворювання на COVID-19 з них: 1 – с.Мале Вербче; 1 – с.Бутейки; 1 – с.Порубка Дубровицької ТГ. Всього на території Сарненського району зареєстровано 9294 випадки захворювання на COVID-19.

переглядів: 1.5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!