Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДИРЕКТОР ДУБРОВИЦЬКОГО ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ

26 серпня 2021 0

Директор державного підприємства «Дубровицьке лісове господарство» отримав відзнаку від голови Рівненської обласної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФК «ЗДОРОВ'Я» – ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ


Директор ДП «Дубровицьке лісове господарство» Віталій Петренко отримав відзнаку від голови Рівненської облради Сергія Кондрачука.

Почесна грамота була вручена Віталію Анатолійовичу до 30-річниці Незалежності України за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, активну життєву і громадську позицію.

І дійсно, Віталій Анатолійович Петренко відомий в Дубровиці спортсмен – голова районної федерації футболу та меценат. Людина з великим серцем яка переймається проблемами інших, людина яка розвиває спорт на Дубровиччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНУ ДОСТАВИЛИ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ШКІЛ І МЕДЗАКЛАДІВ

Нагадуємо, що 22 серпня на місцевому стадіоні «Горинь» відбувся міні-футбольний турнір серед ветеранів приурочений до 30-річчя Незалежності України. Одним із спонсорів якого і виступив Віталій Петренко.

Також, Віталій Петренко разом із директором ДП «Висоцьке лісове господарство» Віталієм Торчилом надає фінансову підтримку з доставкою вантажів у німецько-українській співпраці на рівні громадських організацій між нашою ГО «Сила Волі» та німецькою благодійною спілкою «Брюкеншлаг», яка займається наданням гуманітарної допомоги поліським регіонам Рівненської області та Волині.

Віталій Петренко на відкритті чемпіонату Дубровицької міської ради з пляжного футболу-2021.

переглядів: 1.8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!