Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НА ДУБРОВИЧЧИНУ ДОСТАВИЛИ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ШКІЛ І МЕДЗАКЛАДІВ

12 серпня 2021 0

Продовжується німецько-українська співпраця на рівні громадських організацій між нашою ГО «Сила Волі» та німецькою благодійною спілкою «Брюкеншлаг».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДБУВСЯ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА


Німецько-українська співпраця на рівні громадських організацій між нашою громадською організацією «Сила Волі» та німецькою благодійною спілкою «Брюкеншлаг» – це налагоджена системна та постійна командна робота із наданням гуманітарної допомоги поліським регіонам Рівненської області та Волині.

Ось, нещодавно ми доставили з Німеччини три гуманітарні вантажі 9000 кг., 7581 кг. і 10000 кг., а це – 40 комп'ютерів, шкільні та лікарняні меблі (столи, стільці, полиці та тумбочки), – розповів волонтер Валерій Клюйко.

Волонтер Валерій Клюйко розвантажує комп'ютери, шкільні та лікарняні меблі.

Після оформлення усіх документів у мінсоцполітики та на митниці, німецька якісна техніка та меблі будуть розвезені по навчальних і медичних закладах Дубровицької територіальної громади, частково до навчальних закладів Волинської області.

Велика подяка керівникам установ й організацій у фінансовій підтримці з доставкою вантажів у Дубровицю, а саме: депутатам Рівненської обласної ради Віталію Суховичу та Рашовському Володимиру, директорам лісгоспів Віталію Петренку (ДП «Дубровицьке лісове господарство»), та Віталію Торчилу (ДП «Висоцьке лісове господарство»), земельним орендаторам Павлу Голяці, Миколі Тенюці, Валерію Мельнику та Вяткіну В'ячеславу ТВО «СТС Колос».

переглядів: 1.6K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!