Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ВІДБУВСЯ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

14 лютого 2021 0

Громадська організація «Сила Волі» нагородила переможців Турніру з настільного тенісу до Дня святого Валентина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАПАДНИК ЗІ СМОРОДСЬКА СТАВ ГЕРОЄМ ФУТБОЛЬНОГО МАТЧУ


У Дубровиці на території профліцею, у приміщенні тенісного клубу, відбувся турнір присвячений Дню святого Валентина.

Змагання проводилися у змішаному парному розряді (чоловік/жінка). Переможцями турніру став спортивний дует Олександра Жмури (с.Бережки) та Людмили Бовгирі (с.Лютинськ). Друге місце вибороли жителі Орв'яниці Василь Подик і Аня Буткевич. Бронза дісталася подружжю дубровичан Олександру та Ірині Мазурам.

Організатори спортивного свята нагородили переможців і призерів нагородами від Громадської організації «Сила Волі» та подякували всім причетним до організації спортивного свята.


переглядів: 2K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...