Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДО РЕДАКЦІЇ САЙТУ НАДІЙШОВ ЛИСТ ВІД АНОНІМА (+18)

23 лютого 2017 1

Історія трапилася на Рівненщині за часів СРСР. Нетверезий лейтенант радянської армії Матвєєв переплутав туалет з шафою для одягу та справив потребу на літнє взуття майора Гулімова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ


Під час виконання військового завдання, 20 серпня 1987 року, екіпаж майора Гулімова виконуючи політ на військово-транспортному літаку «АН-12» (маршрут Львів-Луцьк-Дубно-Львів), здійснив планове приземлення на аеродромі міста Дубно.

Після важкого робочого дня команда військовослужбовців вирішила повечеряти у літній їдальні Луцької ескадрильї, де останніми було випито півлітра технічного спирту.

Вражений «зеленим змієм» помічник командира літака лейтенант Матвєєв пішов до туалету, але, в зв'язку із сильною «втомою», помилився дверима. Відкривши шафу для одягу, лейтенант справив потребу на взуття свого командира майора Гулімова, який звернув увагу на інцидент тільки зранку, коли вдягнув чоботи на ноги.

У результаті прикрого інциденту командир підрозділу підполковник Григорьєв звернувся до командира частини полковника Пушміна, щоб останній дав дозвіл змінити штатний розпис екіпажу в зв'язку з психологічної несумісністю лейтенанта Матвеєва.

Відповідь командира військової частини на лист підполковника Григорьєва:

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
24-02-2017 09:55:48

Володимир Годунко

Добрий день! =) Нагадали випадок з часів юності. Приблизно, 2000 рік (+-), Дубровиця. Час за північ. Сидимо з друзями в парку, бринькаємо на гітарі, співаємо тихенько. Без алкоголю. Так, це цілком реально мати хороший настрій, співати з друзями під гітару без "зеленого змія". В сектах не перебували. =) Так от, все ок, аж тут товариш каже "Народ, хтось в туалет хоче?" Так склалося, що єдиний нормальний туалет в центрі був лише біля костелу: хоч і надвірний, але там завжди було чисто. Кажу "так" і ми пішли. Поки йшли, товариш неймовірно вправно танцював чечітку, але культурний рівень не дозволяв йому стати "під дерево", навіть беручи до уваги факт, що люди ходили лише де-не-де і біля костелу завжди було дуже темно. Підійшли до туалету, товариш забіг у рятівне приміщення, на ходу розстібаючи ширинку. Аж тут з туалету полилися відбірні матюки, здійнявся лемент. Товариш вибіг, як ошпарений з туалету і кинувся тікати. Я, інстинктивно, за ним. Виявилось, що там, у темряві туалету вже сидів якийсь чоловік і справляв свою "велику" потребу.. а товариш його не побачив. Пройшло багато років, але коли зустрічаємося - згадуємо. І сміх, і гріх. =)

оцінити:

9 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!