Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДОБРЕ БУТИ ГОЛОВОЮ ГРОМАДИ

23 січня 2018 5На сесії ради Висоцької ОТГ депутати затверджували заробітну плату голови громади Гури Людмили Федорівни. Не обійшлося без бурхливої дискусії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛЮДМИЛА ГУРА ЗАПЕРЕЧИЛА ЗВИНУВАЧЕННЯ ВЧИТЕЛІВ

У проект рішення було внесено пропозицію виплачувати голові громади щомісячну премію у розмірі 100% посадового окладу, а також надбавки за ранг та інтенсивність праці, окрім того – допомогу на оздоровлення. Враховуючи, що оклад голови громади становить 5100 грн., не важко порахувати, що нарахована заробітна плата з усіма преміями і надбавками становитиме понад 17 тисяч гривень. З урахуванням податків «чистими» голова ОТГ отримує близько 14 тисяч.

Депутати проголосували б одноголосно, але один з них все ж задав питання: «За що голові виплачувати премію?». Фінансист Висоцької ОТГ пояснила, що премія виплачується у разі наявності вільних коштів у межах фонду оплати праці. Проте, депутат Андрій Гриневич нагадав, що премія – це винагорода за особливі досягнення у праці, або ж стимулювання до більш продуктивної праці, та поцікавився, за якими критеріями визначається якість роботи голови громади. Він порівняв з тими ж педагогами, яким премія виплачується раз в рік – до дня вчителя, та запропонував і голові громади виплачувати премію один раз на рік – до дня органів місцевого самоврядування.

Перед тим жалілися, що громада ледь зводить кінці з кінцями – перевиконання бюджету всього 5 мільйонів (з яких 2,5 йде на утримання апарату). Тим не менше, пропозицію депутата Гриневича відхилили та майже одноголосно ухвалили щомісячну премію голові громади.

Що ж, лишається тільки побажати жителям Висоцької ОТГ, аби їхній лідер – Гура Людмила Федорівна, добросовісно відпрацювала у цьому році свою премію на благо громади.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (5)
31-01-2018 21:55:30

Житель

Вже минув рік, як Гура Л.Ф. очолює Висоцьку ОТГ. Жителі громади чекають її звіту. Хай розкаже, які такі особливо важливі завдання Вона виконувала протягом року? А ще цікавіше, хто ж їй ставив ці завдання???? Як відомо, думка людей її не цікавить. Хай розкаже, що змінилося в наших селах??? Можливо скаже, як можна жителям Людині, Золотого та Партизанського потрапити на прийом до лікарів Висоцької лікарні??? Хай спробує добратися на роботу як звичайний житель громади, а не на дармовому службовому авто.

оцінити:

71 10
31-01-2018 15:43:32

ivanka

Проблема Висоцької громади не особисто в Гурі ?Проблема зовсім в іншому, що окремі шановані в районі люди її створили ,потім вона їм стала не цікава.Відповідно ,всі ці моменти розглядаються в призмі майбутніх парламенських виборів.Для них став цікавий інший виборчий округ Сарненський?Постає питання пенсіонерка Гура не хоче і не може тоді уступіть дорогу іншим людям ,які можуть і саме головне хочуть працювати на розвиток громади?Правильно дядьку я кажу ?

оцінити:

67 9
28-01-2018 22:54:23

Міша

Мало того, що Гура Л.Ф. "роздула" штат, який "зжирає" половину бюджету всієї громади, ще вистачило нахабства вимагати собі щомісячну 100% премію.... А яка поведінка депутатів, сидять перелякані, поопускали голови, зато підняли руки "ЗА". ГАНЬБА.

оцінити:

87 15
26-01-2018 22:05:11

Тетяна

Малу премію нараховують!! За такі схеми треба і 200% ... Добре видно, що працює "в поті чола" для своєї вигоди, а не для громади. А ці цифри які звучать в сюжеті це копійки від неофіційного заробітку. Люди так надіялись, вирили в чесність ...Тільки крісло стало вище ....і на тобі, людей і не видно стало, тільки в полі зору ті хто на рівні і біля ніг "підгавкують". Дуже шкода!! Не вмирає надія, що все ж найдеться молода, чесна і освітчена молодь яка з тріском повалить ці високі крісла

оцінити:

95 15
23-01-2018 13:53:21

ivanka

Звісно , що Гу.ра з своіми здобутками заслуговуе на більше поставте в цетрі громади погруддя .Такого керовніка ще слід пошукати вона суне як бульдозер і таке складуеться враження .що вона кроме себе любимоі нікого не чуе і саме головне зухвала брехуха інтриганка любителька компроматів доносу настояща чекістка .

оцінити:

137 21

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!