Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДОЦЕНТ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО МЕДУНІВЕРСИТЕТУ ЗАСПІВАВ ДЛЯ ВОЇНІВ У КЛЕВАНІ

16 червня 2021 0

Доцент Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського заспівав українські пісні для воїнів у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


Кандидат медичних наук, заслужений артист естрадного мистецтва України, композитор, співак і доцент Тернопільського медичного університету імені І.Горбачевського Юрій Футуйма заспівав авторські пісні для ветеранів АТО/ООС і ліквідаторі аварії на ЧАЕС у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.

Артист завітав до медичного закладу не сам, а разом з потужною підтримкою своїх колег і студентів – кафедрою дитячих хвороб з дитячої хірургії (доцент Воронцова Тамара Олександрівна, доцент Крицький Ігор Орестович), кафедрою хірургії №1 з урологією та малоінвазивною хірургією імені Л.Я. Ковальчука (доцент Футуйма Юрій Михайлович), студентами 525-ї групи та представниками волонтерської спільноти в особі Марії Шестопалки, Оксани Гапонюк і Василя Романського.

Нам вдалося поспілкуватися з доцентом ТНМУ Тамарою Воронцовою, яка упродовж тривалого часу є волонтером і докладає багато зусиль для допомоги воїнам та постраждалим від російської агресії.

Дякую, спонсорам і колегам-медикам із Канади: Архіповій Надії та Бойчуку Богдану, які вже більше 5 років присилають медичні розхідники для реанімації, хірургії військових шпиталей, а також для військових медиків на передовій – шовний та перев'язувальний матеріал, мішки Амбу тощо. Нашим українцям, які проживають в Італії, а самe: Lesia Malko, яка постійно передає від спонсорів-італійців Dottore Andrea e Luciana медикаменти, засоби особистої гігієни (памперси, пеленки). – подякувала Тамара Олександрівна.

Тамара Олександрівна розповіла, що студенти 525-ї групи Тернопільського національного медичного університету започаткували благодійний проект з реабілітаційної арт-терапії «Замалюй рану ветерану», який діє на постійній основі в медичному виші. У рамках проекту придбано фарби, художній папір і пензлики. Завдяки цьому методу психологічна реабілітація має високі показники.

Особисто від мене і всієї команди – подяка ректору ТНМУ ім. І.Я.Горбачевського професору Корді Михайлу Михайловичу за транспорт і підтримку наших дій. А також, висловлюємо подяку адміністрації Рівненського обласного госпіталя за щиру зустріч і нашу підтримку. – додала Тамара Воронцова.

Зі свого боку директор КП «Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни» Бурачик Андрій Іванович, від імені медичного колективу, подякував волонтерам, адміністрації, ректорату, студентам Тернопільського національного медичного університету та всім причетним до організації благодійної акції.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!