Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

04 червня 2021 0

Про соціальний захист учасників бойових дій говорили на семінарі у Дубровицькій філії Рівненського обласного центру зайнятості 4 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МИКОЛА КОХНО ОКОНФУЗИВСЯ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ


Заступник начальника відділу «Дубровицьке бюро правової допомоги» Юлія Швець розповіла безробітним про 10 річницю прийняття Закону України «Про безоплатну правову допомогу», про судову практику із питань захисту соціальних прав учасників бойових дій, зокрема права на отримання щорічної разової грошової допомоги до 5 травня та способи захисту їх порушених прав. Захід пройшов у формі діалогу. Присутніх цікавили питання реалізації права на безоплатне отримання земельної ділянки та соціальні гарантії для УБД. Учасники заходу поділились своїм позитивним досвідом відстоювання права на безплатний проїзд усіма видами транспорту.

Довідково!

Якщо ви учасник бойових дій і отримали в 2020, 2021 роках щорічну разову допомогу до 5 травня у розмірах, визначених Кабміном, то ви можете звернутись до суду за захистом своїх прав, адже розмір цієї допомоги має бути значно БІЛЬШИМ і визначатися Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (з урахуванням Рішення Конституційного суду України від 27.02.2020 р.).

Згідно із вимогами ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», учасникам бойових дій повинна щорічно до 05 травня, виплачуватися разова грошова допомога у розмірі п'яти мінімальних пенсій за віком.

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» мінімальна пенсія за віком та прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, становить: з 1 травня 2021 року – 1769 гривень. Таким чином розмір вищевказаної допомоги до 5 травня у 2021 році відповідно до Закону - 8845 гривень (1769,00 грн. х 5).

переглядів: 769

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!