Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТАЦІЯ БУДЕ ЖИТИ ПО-НОВОМУ?

25 листопада 2016 4

Головною подією у політичному житті Дубровицького району безумовно є призначення голови Дубровицької райдержадміністрації. До останнього імена кандидатів не оприлюднювалися. Сам конкурс проводився у Києві з нерівними умовами для конкурсантів (декого з них члени комісії просто «витягали за вуха»), а його результати для багатьох стали несподіваними. Адже переміг у конкурсі директор КП «Теплосервіс» Петрушко Микола Михайлович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА РДА НАРЕШТІ ОТРИМАЛА СВОГО ГОЛОВУ


Для того, аби розуміти, в якому руслі будуть рухатися процеси у Дубровицькій райдержадміністрації після такого призначення, варто звернути увагу на те, чим жило КП «Теплосервіс» під керівництвом Миколи Михайловича.

Діяльність директора КП «Теплосервіс» неодноразово привертала до себе увагу редакції газети «Поліський репортер», а пізніше – веб-сайт POLISSYA.ORG. У рамках угоди про співпрацю, напрацьовані матеріали щодо діяльності КП «Теплосервіс» нашою редакцією було передано до ГО «СИЛА ВОЛІ».

На думку юристів громадської організації, у діяльності директора КП «Теплосервіс» були присутні епізоди, на які варто було б звернути увагу під час проведення спеціальної перевірки, яка здійснюється після проведення конкурсу та до того, як розпорядження про призначення на посаду голови РДА потрапить на стіл Президента України.

Так, зокрема, котельнею КП «Теплосервіс» використовувалось тверде паливо, в той час як у складову тарифу закладено використання газу. ГО «СИЛА ВОЛІ» звернулася до Сарненської місцевої прокуратури з проханням перевірити правомірність таких дій.

Також навесні цього року журналістами нашого сайту було зафіксовано, як Микола Петрушко за місцем свого проживання в селі Селець Дубровицького району вивантажував залізобетонні плити, які до того були демонтовані з мережі теплопостачання КП «Тепллосервіс» по вулиці Артеменка,32 в місті Дубровиця. Сам Петрушко на сесії Дубровицької районної ради визнав факт привласнення даних плит (відео), проте не пояснив чому комунальне майно опинилося у його приватному домогосподарстві. За даним фактом ГО «СИЛА ВОЛІ» звернулася до поліції із заявою про кримінальне правопорушення за ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння їм шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 356 (Самоправство) Кримінального кодексу України. Заява прийнята та зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 15.11.2016 року. Триває досудове розслідування.

У 2013-му році в діяльності КП «Теплосервіс» також був зареєстрований цікавий епізод. Тоді комунальним підприємством було закуплено у фізично-особи підприємця Падалки І.І. дев'ять твердопаливних котлів марки «Gefest-Profit» загальною вартістю 1 253 771,40 грн. У відповідності до чинного на той момент законодавства України про державні закупівлі, інформація про проведення закупівель мала бути розміщена в друкованому виданні з питань державних закупівель «Вісник державних закупівель». Втім, при перевірці таких відомостей не знайшлося. Виходить, що КП «Теплосервіс» не було дотримано чинного законодавства під час проведення закупівлі на суму, що перевищує 1 мільйон гривень. Звідси виникає підозра, що котли були закуплені за завищеними цінами. Аби перевірити цей факт, юристи ГО «СИЛА ВОЛІ» також звернулися із відповідною заявою про кримінальне правопорушення за ст. 210 (Нецільове використання бюджетних коштів), ст. 356 (Самоправство), ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем). У поліції дві заяви щодо директора КП «Теплосервіс» об'єднали в єдине провадження.

Крім того, ГО «СИЛА ВОЛІ» мала на меті дізнатися структуру тарифу за послуги централізованого опалення, які надає КП «Теплосервіс», а саме – чи відрізняється режим роботи підприємства в опалювальний та неопалювальний період, та, відповідно, чи впливає ця різниця на фонд оплати праці, а відтак – і на тариф. Запит було надіслано 10.10.2016 року, втім, на жаль, відповідь на запит до цього часу не надійшла. Оскільки відповідно до законодавства відповідь на запити має бути надана не пізніше як через 20 днів, ГО «СИЛА ВОЛІ» також звернулася до прокуратури зі скаргою про порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації» з боку керівництва КП «Теплосервіс».

Окрім того, на запит ГО «СИЛА ВОЛІ» з поліції надійшла відповідь, що в 2014-му році щодо посадових осіб КП «Теплосервіс» було відкрито кримінальне провадження за ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння їм шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, яке на даний час закрите.

ГО «СИЛА ВОЛІ» звернулася із листом до Народного депутата України Дерев'янка Юрія Богдановича (який, до речі, очолює парламентський комітет протидії корупції) з проханням внести депутатське звернення з клопотанням врахувати зазначені обставини при проведені спеціальної перевірки відносно директор КП «Теплосервіс» Петрушка Миколи Михайловича.переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
26-11-2016 11:24:14

Українець

прозріння приходить до людини коли зароджується в державі демократія - просипається народ. Маючи певний вік, стала усвідомлювати лише в останні роки чого нас зганяли в актові зали в 90- х роках і ми вибирали С...ку,Б..а і інших подібних засланців з області в обласні депутати - і так гарно директор всіх просив нас і наші сімї - підтримати , і за районних відповідно, як і сидять досі і не одну каденцію - перегорніть списки їх і побачите ті самі прізвища. І що з цього мають мої діти ,.? - а нічого = вони вже дорослі і безробітні- хоча мають вищу освіту. . Бо я визнаю, що підтримувала систему ворів і пристосуванців. А ці "кардинали" є ще з радянських часів в районі - сам пожив і дітей пристосовує і шукає "руку" допомоги в області а то в Києві. Настільки були ми заагажовані радянською системою - щопонеділка політінформації на роботі , газети , ЗМІ і робили "ПО -СТАХАНОВСЬКИ". Що ми маємо з тої системи! Розбите корито -Пропали підприємства, знищено податками колгоспи Хто почав раніше нелегкий бізнес - на прожиття має, А інші?- виживають- з нищенськими пенсіями і зарплатами. То де візьмуться нормальні конкурси і люди які їх будуть представляти? . Це повина бути молодь з провіреною автобіографією. Ще потрібно аналізувати і багато усвідомлювати хто кого підтримує в цьому житті. Мій рід пережив і часи ГОЛОДОМОРУ і ВВвійну і після війни була вирізана бандитами родина. Таких сімей багато.Хто це пережив , то людина по іншому живе і думає і так вчить своїх дітей. Хочеться перемін , тож поживемо -побачимо , на КОГо буде працювати нова районна влада. - на людей чи на людину до ВР

оцінити:

0 0
25-11-2016 21:45:40

Крот

З приводу бруду та Бабана (по-порядку):
Ви знаєте шановні Дубровиччани, що у всіх нас живучих в районі та місті з'явилась чудова можливість спостерігати за майже всіма подіями, які тут відбуваються. Хотів би подякувати за таку можливість колективу "Моя земля - моє Полісся" – велике Дякую!!!
Ці двоє , Михайло та Андрій Валерійович, мабуть, десь живуть в якомусь своєму світі ілюзій. Бруд – це коли розкрадається комунальне майно; бруд – це коли плюють на депутатські запити, на садочки та школи... БРУД – це те, що такі як ті двоє створювали останні два десятки років. Одні створювали, а інші мовчали.
Я хочу спитати, а при чому тут Бабан? Він що плити заганяв по посьолку (по 1000 грн.), лампочки в школі закупляв браковані, допомоги роздавав своїм прибереженим по 10000 гривень?
Може не потрібно кришувати таких діячів як Петрушко........................ Микульський.
А вам двом, раджу перечитати ту інформацію яку назбирала ГО "Сила Волі" - складається таке враження, що коментуєте не читаючи. Люди згуртовувались та працюють! Якщо Вам не подобається сайт, то читайте "Дубровицький Вісник" - там картина маслом: нові-старі херої майдану, а радники Яніцького радять в поті лиця – все гарно та пушисто.
Нарадили Яніцькому Петрушка! Нє, ну а що? Кузьмича ж мало!

оцінити:

0 0
25-11-2016 18:40:48

Михайло

Андрій Валерійович, отож.....Повністю підтримую.......

оцінити:

0 0
25-11-2016 14:25:36

Андрій Валерійович

Скільки можна лити бруд на Всіх. Чого ви позорите Дубровицю. Бабана хочете бачить головою, вже він був у телекомі.

оцінити:

0 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!