Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКИ «МАСЛЮКИ» – ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

31 серпня 2021 0

Дубровичани з волейбольної команди «Маслюки» вп'яте за останні шість років здобули звання Чемпіонів Дубровиччини з пляжного волейболу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОСОВА ЧЕМПІОНИ ДУБРОВИЧЧИНИ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ-2021


23 серпня на міському пляжі завершився Чемпіонат Дубровицької міської ради з пляжного волейболу-2021 (посилання). У змаганнях взяли участь команди Варашського району, Дубровицької ТГ та Миляцької ОТГ. До фінального етапу потрапили дев'ять команд, які грали між собою в трьох групах.

Дубровичани з волейбольної команди «Маслюки» стали 5-разовими Чемпіонами Дубровицької міської ради з пляжного волейболу.

Результати змагань із пляжного волейболу:

  1. ВК «Маслюки» (м.Дубровиця) – Тарас Бернацький, Дмитро Коваль.
  2. ВК «Бродниця» (с.Сварицевичі) – Василь Вишневський, Едуард Петрович.
  3. ВК «Освіта» (м.Дубровиця) Валерій Малафей, Сергій Берестень.

"Дубровицьки маслюки", хто вони? Волейбольна команда «Маслюки» – це випускники Дубровицького НВК «Ліцей-школа» Тарас Бернацький і Дмитро Коваль. Спортсмени є вихованцями волейбольної секції, яка функціонує на базі ліцею під керівництвом тренера Дячка Ігора Миколайовича. Зараз хлопцями опікується тренер Валерій Малафей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ВЕЛОПРОБІГ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Волейбольна команда «Маслюки» після перемоги на Чемпіонаті Дубровиччини з пляжного волейболу-2021.

Тарас є студентом Національного університету водного господарства та природокористування кафедри геодезії та землеустрою, а його товариш Дмитро – майбутній лікар-стоматолог, він студент Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Незважаючи на молоді роки, хлопці вже вибороти десяток призових місць з класичного та пляжного волейболу: 5-разові Чемпіони Дубровиччини з пляжного волейболу (2016, 2017, 2018, 2020, 2021 рр.), срібні призери Чемпіонату Дубровиччини з пляжного волейболу (2019 рік), Чемпіони з волейболу серед громад Сарненського району (2021 рік), учасники Чемпіонату України з пляжного волейболу (2021 рік).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГОЛОВА ДУБРОВИЦЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ

«Маслюки» на змаганнях чемпіонату України з пляжного волейболу – 30 липня 2021 року. Озеро.Світязь Волинської області.

На наше запитання: чому «Маслюки»? І звідки взагалі виникла ідея назвати волейбольну команду саме «Маслюками»? Хлопці посміхаючись відповіли:

Назву обрали випадково. У 2016 році готувалися до Чемпіонату районну з пляжного волейболу, а за день до початку змагань виріши відпочити в колі друзів, аби відгородити себе від хвилювання. Під час відпочинку один із наших товаришів висловився: "Маслята! Ви – мої масляти!". З того часу вирішили, що будемо волейбольною командою «Маслюки».

Ось такі вони, прості, наші дубровицьки хлопці Тарас Бернацький і Дмитро Коваль – волейбольна команда «Маслюки».

переглядів: 1.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!