ДУБРОВИЦЬКІ ПОЖЕЖНИКИ ВРЯТУВАЛИ ЖИТТЯ МЕШКАНЦЮ СЕЛА КОЛКИ
14 січня 2017
0
У четвер, 12 січня 2017 року, о 1940 год. на пункт зв'язку Дубровицької 14-ї пожежно-рятувальної частини по лінії екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу в селі Колки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАРИЙ ДИМОХІД ЛЕДЬ НЕ ПРИЗВІВ ДО ПОЖЕЖІ
Лейтенант служби цивільного захисту Олексанр Чупринський прийняв рішення негайно виїхати на виклик з групою у складі чотирьох чоловік.
Прибувши до місця події, рятувальниками було виявлено пожежу дерев'яної житлової будівлі. Напілозі будинку лежав непритомний тимчасово непрацюючий житель села Колки. Працівники пожежно-рятувальної частини винесли чоловіка на чисте повітря та надали перша медичну допомогу.
Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено пічне опалення, ліжко господаря та підлогу будинку на площі 4 м2. Причина та збитки від пожежі наразі встановлюються.

О 20:40 від жительки села Колки надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку. Одразу ж на місце пригоди виїхала пожежна машина. Була ймовірність того, що у будинку знаходиться людина. Начальником караулу, по приїзду на місце надзвичайної ситуації, було прийнято рішення одягнути апарати захисту органів дихання і озброївшись ліхтариками піти шукати ймовірного потерпілого у будинку. Людина у непритомному стані таки була виявлена у помешканні. На сьогоднішній день вже відомо, що вона отримала термічні опіки, але на щастя жива. Пожежна команда витягнула людину з будинку на свіже повітря, викликала швидку та передала потерпілого їм для подальших. Дії команди були злагоджені і правильні – я пишаюсь своїми хлопцями, які зробили все згідно інструкцій. Завдяки цьому, вдалося ліквідувати пожежу ще на стадії загоряння. На мою думку, причиною пожежі є необережна поводження при палінні, – зазначив начальник Дубровицького районного сектору головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області Ігор Степанович Гайдиш.

Дубровицький районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області інформує:
За перші десять днів нового 2017 року в Дубровицькому районі виникло 6 пожеж, на яких трагічно загинула господарка, та одна людина отримала опіки рук та обличчя. Зазвичай причиною виникнення пожеж у житловому секторі є людський фактор, а саме нехтування елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки.
Саме тому Дубровицький районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:
- не паліть у ліжку;
- використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення;
- не залишайте без нагляду увімкненими в електромережу обігрівальні прилади, телевізори, праски у разі виходу з приміщень;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночаснопобутові електроспоживачі великої потужності.
Дорослим слід пам'ятати, що безпека дітей залежить від їх виховання та свідомого ставлення до елементарних правил пожежної безпеки. Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь!
Пам'ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та особистої безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.
ДУБРОВИЦЬКІ ПОЖЕЖНИКИ ВРЯТУВАЛИ ЖИТТЯ МЕШКАНЦЮ СЕЛА КОЛКИ
14 січня 2017
0
переглядів: 2.7K
- ПОДІЛИТИСЯ:
Дубровиця поступається сарненському «Олімпу» у битві за Суперкубок
04 червня 2026
0
31 травня 2026 року в Сарнах визначилися володарі Суперкубка Сарненського району з волейболу сезону 2025–2026
Мільйони на опалення: чому мерія збільшує фінансування «Теплосервісу»
03 червня 2026
0
Виконавчий комітет Дубровицької міської ради схвалив суттєві зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2026 рік
Понад 5 мільйонів на дороги та благоустрій: що відремонтують у Дубровицькій громаді
01 червня 2026
0
На поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання територій громади у 2026 році планується спрямувати 5 мільйонів 291 тисячу гривень
На Дубровиччині провели стародавній обряд «Водіння Куста» та зібрали кошти для ЗСУ
31 травня 2026
0
На День Святої Трійці у селі Сварицевичі відбувся благодійний культурно-мистецький захід «Ми знову водим Куста навесні»
Дубровицька громада створює великий план розвитку
30 травня 2026
0
Головна фішка проєкту — максимально залучити до обговорення самих мешканців за допомогою сучасних цифрових інструментів
Під наглядом камер: у Дубровицькій поліції запрацювала європейська система «Custody Records»
29 травня 2026
0
Такий підхід покликаний повністю захистити громадян від протиправних дій, а самих поліцейських — від безпідставних звинувачень
Транспорт на облік: підприємства Сарненщини мають відзвітувати перед ТЦК до 20 червня
28 травня 2026
0
Згідно з документом, керівники всіх підприємств та установ району, незалежно від форми власності, зобов'язані надати відомості про свій автотранспорт
Міськводоканал оголосив про намір підвищити тарифи
27 травня 2026
0
Головна мета змін — забезпечити безперебійну роботу служби та довести тарифи до економічно обґрунтованого рівня
Тимчасові споруди Яцковця: виконком вдруге розгляне питання ділянок на вулиці Миру та біля Горині
26 травня 2026
0
Минулого місяця документи не пройшли погодження через нечіткі формулювання
Дозиметрична паспортизація на Дубровиччині: фахівці працювали у Залузькому окрузі
25 травня 2026
0
Фахівці Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) здійснювали відбір проб ґрунту в селах Залузького старостинського округу
Забруднення Горині: суд закрив справу через закінчення строків давності
22 травня 2026
0
Через закінчення строків давності чоловіка звільнили від кримінальної відповідальності
На Рівненщині створили «гарячі лінії» для мобілізованих підприємців
21 травня 2026
0
Номери телефонів розмістили на субсайті Головного управління ДПС у Рівненській області
Успіх у МАН та війна за статус: директора ліцею відзначили нагородою
21 травня 2026
0
Директор та вчитель фізики Дубровицького ліцею Володимир Кушнір отримав Почесну грамоту Рівненської обласної ради
Вихованки Дубровицької ДЮСШ стали призерками обласної баскетбольної ліги
20 травня 2026
0
Команда під керівництвом тренерки Ірини Мазур увійшла до трійки найкращих за підсумками сезону 2025–2026 років
Дубровицька освіта готується до зими: оголошено тендер на закупівлю палива
20 травня 2026
0
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради оголосив закупівлю твердого палива для опалення освітніх закладів громади на 2026 рік
Межа банкрутства: що відбувається з дубровицьким «Міськводоканалом»
19 травня 2026
0
Причиною стали дві судові справи, ініційовані Сарненською окружною прокуратурою. Загальна сума претензій до комунальників становить майже 1,9 мільйона гривень
Поліцейський з Дубровиці виборов європейську нагороду з армреслінгу
18 травня 2026
0
Старший дізнавач Владислав Хомич та інспектор Іван Лось помірялися силами із понад 1300 найсильніших спортсменів із 34 країн і повернулися додому з високими результатами
Дубровичанин здобув золото на Кубку області з парапауерліфтингу
18 травня 2026
0
Обласні змагання присвятили памʼяті заслуженого тренера України Бориса Родзяка
Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpeg)
.jpg)
27.6K.jpg)
.jpg)
.jpg)





