Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДУБРОВИЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ!

27 березня 2017 0

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дубровицький професійний ліцей» оголошує набір учнів на 2017-2018 навчальний рік.


На основі базової загальної середньої освіти (9 класів):

 • столяр будівельний, тесляр (юнаки) – 30 чол. (термін навчання 3 роки);
 • опоряджувальник будівельний (дівчата, юнаки) – 30 чол. (термін навчання 3 роки);
 • муляр, пічник, штукатур (юнаки, дівчата) – 30 чол. (термін навчання 3 роки).

Зарахування проводиться за конкурсом свідоцтв та результатами співбесіди.

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та юнаки, звільнені з лав Збройних сил України:

 • монтажник гіпсокартонних конструкцій (юнаки, дівчата) – 30 чол. (термін навчання 1 рік);
 • електрозварник ручного зварювання, муляр (юнаки) – 30 чол. (термін навчання 1,5 роки).

Зарахування проводиться за конкурсом свідоцтв та результатами співбесіди. Зараховані на навчання забезпечуються безкоштовним харчуванням згідно чинного законодавства, підручниками, стипендією при необхідності гуртожитком. Термін навчання зараховується в трудовий стаж. Початок навчання 1 вересня 2017 року.

Для вступу в ліцей необхідно подати такі документи:

 • документ про освіту (оригінал);
 • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
 • 6 фотокарток 3х4 см;
 • копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад (за наявності).

Вступники пред'являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»), свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

При ліцеї працюють:

Спортивні секції: боксу, футболу, баскетболу, волейболу, важкої атлетики, настільного тенісу та гуртки технічної творчості, бібліотека, читальний зал, медичний пункт, спортивний та тренувальний зали, тенісний клуб.


Електрозварник ручного зварювання, муляр. Виконує ручне дугове і плазмове зварювання деталей апаратів, вузлів, конструкцій і трубопроводів з конструкційних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів у всіх просторових положеннях зварного шва; виконує кисневе різання деталей з спеціальних сталей, сталей з великим вмістом вуглецю, чавуну і кольорових металів; виправляє нагріті балони і труби, дефекти деталей машин, механізмів і конструкцій; читає креслення складних зварних металоконструкцій.

Муляр, пічник, штукатур. Виконує лицювальну і декоративну кладку, ремонтує і відновлює кам'яні конструкції, виконує монтаж фундаментних блоків, плит перекриття, перемичок, сходових маршів, виконує кладку різних конструкцій пічних пристроїв (кухонних плит, хлібопекарських печей, опалювальних щитків (груб), банних печей, камінів); знає принципи розміщення печей і димових труб, протипожежні вимоги до печей і димових труб, властивості різних видів вогнетривкої цегли і глин; вміє готувати розчини і знає склад розчинів для пічних робіт, опоряджує печі (штукатуренням, лицюванням керамічною плиткою, кахлями), виконує ремонт печей.

Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Здійснює обмір приміщення, провішування поверхонь та розмічування місць розташування основних елементів каркасів із застосуванням контрольно-вимірювальних інструментів або пристроїв; монтує дерев'яні і металеві каркаси для простих гіпсокартонних перегородок, підшивних стель; кріпить гіпсокартонні плити; виконує шпаклювання швів.

Столяр будівельний, тесляр. Виконує обробку деревини, виготовляє вироби з неї, при необхідності монтує їх на будівельних об'єктах; бере участь у будівництві: виготовленні і монтажі дверей і вікон, плінтусів, меблів, що вбудовуються, монтажі перегородок, ширм, врізанні замків, ручок, облицюванні стін дерев'яними панелями; виготовляє різноманітні вироби з дерева: вішалки, карнизи, вироби домашнього вжитку.

Опоряджувальник будівельний. Виконує високоякісну штукатурку; опоряджує віконні і дверні прорізи; штукатурить фасади декоративними штукатурками; опоряджує поверхні спеціальними штукатурками; фарбує поверхні водяними і неводяними складами; обклеює поверхні шпалерами; облицьовує поверхні керамічними плитками та природним каменем; улаштовує підлогу з новітніх будівельних матеріалів.


Наша адреса:

 • 34100, м. Дубровиця Рівненської області, вул. Шкільна, 19.
 • тел.: (03658) 2-00-78;
 • факс: (03658) 2-00-94;
 • е-mail: dptnzdpl_6@ukr.net
 • сайт: dptnzdpl6.ucoz.ua.
переглядів: 3K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!