Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ПО-ДУБРОВИЦЬКИ

17 листопада 2016 5

В той час, коли всі закликають економити теплову та електричну енергію, аби скоротити витрати на її виготовлення, коли люди намагаються утеплювати власні квартири – міняють вікна, двері, утеплюють фасад, комунальне підприємство «Будинкоуправління» не поспішає сприяти цьому раціональному процесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИСТО НЕ ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ, А ТАМ, ДЕ ПРИБИРАЮТЬ


Синоптики прогнозують сувору зиму, а обіцяні керуючим КП «Будинкоуправління» Сергієм Васильовичем Столярцем двері у під'їзді №1 в будинку по вулиці Воробинській,44 так і не встановили. Те, що зараз відділяє під'їзд від вулиці вже й дверима назвати важко – їх не міняли з 1994-го року, відколи будинок здався у експлуатацію. За дивною логікою «великого господарника» нові двері спочатку встановили в під'їзді №2, а потім і в наступних багатоповерхових будинках по вулиці Воробинській, оминаючи чимось, мабуть, особливий під'їзд №1.

Жителі неодноразово зверталися до керуючого Сергія Столярця з проханням замінити двері в під'їзді, він обіцяв це зробити, але обіцянки так і лишилися обіцянками.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (5)
21-11-2016 14:45:18

борис

для чого платити комунальні послуги? Для того щоб утримувать Господарника?При його зарплаті на двері людям не хватає.Напевно ЛЕОН має відношення до будинкоуправління!! Бо там знають як зроблене за ваші гроші оформити і списати гроші з бюджету.

оцінити:

0 0
20-11-2016 16:04:16

леон

самим вожко підремонтувати

оцінити:

0 0
18-11-2016 10:03:06

василь

люди платять податки та комунальні послуги на ваші лічності і не заслужили за 20 років щоб поміняти двері? Треба щоб там жив керівник апарату РДА, суддя або сам мер - тоді буде інша ситуація , бо де живуть такі чиновники то і підїзди пристойні, а звичайні люди не заслуговують на елементарну повагу?Не тільки в цьому будинку така ситуація.

оцінити:

0 0
17-11-2016 19:49:19

Саня

(...) всі вміють , а щоб стать зробить шось то (...) нема таких!!!!!!!!! писаки (...) . Ти (...) прийди да пороби да побачим що ти доброго зробиш.

оцінити:

0 0
17-11-2016 19:23:56

борис

А ХТО В ПІДЇЗДІ ТАКИЙ НЕДОВПОДОБИ,.? тОЖ ТАМ НЕ ОДНА ЛЮДИНА ЖИВЕ?ЩЕ ТАКЕ ХАМСТВО ПХАЄТЬСЯ НА ГОЛОВИ РДА І ХТО ЙОГО ТРИМАЄ КЕРУВАТЬ БУДИНКОУПРАВЛІННЯМ. ОДИН БЕЗЛАД ТА ЩЕ НА ЗИМУ

оцінити:

0 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!