Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ФК «СТАРТ» РОЗГРОМИВ ФК «ДУБРОВИЦЯ»

31 липня 2016 0

Ще з початку футбольного сезону-2016 матчі між ФК «Дубровиця» (м.Дубровиця) та чинним володарем трофею ФК «Старт» (с.Орв'яниця) несуть у собі принциповий характер. Поєдинок 11-го туру Чемпіонату Дубровицького району з футболу не став виключенням, адже ще свіжий у пам'яті попередній двобій, де стартівці здобули перемогу 1-0. Тож гравці ФК «Дубровиця» були налаштовані взяти реванш за поразку у матчі першого кола чемпіонату району.

Так, у першому таймі, а точніше на 6-й хвилині, гравець команди ФК «Старт» Конечний Богдан відкрив рахунок майстерним ударом п'ятою. На початку другого тайму Годунко Андрій подвоїв рахунок, а потроїв – Рукавицин Сергій.

Розуміючи, що справи йдуть не найкращим чином, дубровичани пішли в атаку та заробили одинадцятиметровий – реалізував Серко Олексій. Здавалося при рахунку 3-1 інтризі бути, але «червоні тигри» показали такий рівень футболу, що не залишили супернику жодних шансів. Чемпіони району з футболу були на висоті: точні довгі та короткі передачі (прямі, діагональні, поперечні), середній і короткий пас – виходило все.

Брак у передачах та розрив між лініями дубровичан призвів до четвертого голу, який фактично і поставив крапку в матчі: стартівці організували атаку, яка закінчилася феноменальним ударом Ковтуновича Юрія із-за меж штрафного майданчика в дальній кут воріт – 4:0.

Розгромна поразка ФК «Дубровиця» на стадіоні «Горинь», без сумніву, болісно б'є по гідності та репутації клубу, однак робити трагедію з цього не варто. Друге коло чемпіонату лише набирає обертів.

З початку чемпіонату ми берегли сили, адже конкретно були націлені на Дубровицю. У перемозі не сумнівалися, хоча команда дуже стомлена. Нагадаю, що на основі ФК «Старт» створена районна команда ФК «Горинь», яка бере участь у Першості Рівненської області. Ви, уявляєте, яке велике навантаження? Але, все рівно, плануємо «брати» цей чемпіонат – титул наш, – розповів капітан ФК «Старт» Буткевич Максим.