Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ФК «СТАРТ» РОЗГРОМИВ ФК «ДУБРОВИЦЯ»

31 липня 2016 0

Ще з початку футбольного сезону-2016 матчі між ФК «Дубровиця» (м.Дубровиця) та чинним володарем трофею ФК «Старт» (с.Орв'яниця) несуть у собі принциповий характер. Поєдинок 11-го туру Чемпіонату Дубровицького району з футболу не став виключенням, адже ще свіжий у пам'яті попередній двобій, де стартівці здобули перемогу 1-0. Тож гравці ФК «Дубровиця» були налаштовані взяти реванш за поразку у матчі першого кола чемпіонату району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ


Так, у першому таймі, а точніше на 6-й хвилині, гравець команди ФК «Старт» Конечний Богдан відкрив рахунок майстерним ударом п'ятою. На початку другого тайму Годунко Андрій подвоїв рахунок, а потроїв – Рукавицин Сергій.

Розуміючи, що справи йдуть не найкращим чином, дубровичани пішли в атаку та заробили одинадцятиметровий – реалізував Серко Олексій. Здавалося при рахунку 3-1 інтризі бути, але «червоні тигри» показали такий рівень футболу, що не залишили супернику жодних шансів. Чемпіони району з футболу були на висоті: точні довгі та короткі передачі (прямі, діагональні, поперечні), середній і короткий пас – виходило все.

Брак у передачах та розрив між лініями дубровичан призвів до четвертого голу, який фактично і поставив крапку в матчі: стартівці організували атаку, яка закінчилася феноменальним ударом Ковтуновича Юрія із-за меж штрафного майданчика в дальній кут воріт – 4:0.

Розгромна поразка ФК «Дубровиця» на стадіоні «Горинь», без сумніву, болісно б'є по гідності та репутації клубу, однак робити трагедію з цього не варто. Друге коло чемпіонату лише набирає обертів.

З початку чемпіонату ми берегли сили, адже конкретно були націлені на Дубровицю. У перемозі не сумнівалися, хоча команда дуже стомлена. Нагадаю, що на основі ФК «Старт» створена районна команда ФК «Горинь», яка бере участь у Першості Рівненської області. Ви, уявляєте, яке велике навантаження? Але, все рівно, плануємо «брати» цей чемпіонат – титул наш, – розповів капітан ФК «Старт» Буткевич Максим.

Результати 11-туру чемпіонату Дубровицького району з футболу-2016 (І-ЛІГА):

  • ФК «Дубровиця» (м.Дубровиця) 1-4 ФК «Старт» (с.Орв'яниця);
  • ФК «Селець» (с.Селець) 2-3 ФК «Мисько» (с.Людинь);
  • ФК «Случ» (с.Бережки) 2-2 ФК «Сокіл» (с.Осова);
  • ФК «Зоря» (с.Берестя) 0-0 ФК «Порубка» (с.Порубка).

Результати 11-туру першості Дубровицького району з футболу-2016 (ІІ-ЛІГА):

  • ФК «Лісовод» (с.Бережниця) 4-0 ФК «Полісся» (с.Кривиця);
  • ФК «Олімпія» (с.Миляч) 2-3 ФК «Оріон» (с.Будимля);
  • ФК «Жадень» (с.Жадень) 0-1 ФК «Лютинськ» (с.Лютинськ);
  • ФК «Юність» (с.Залужжя) 1-0 ФК «Кордон» (с.Городище).
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!