Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГО «СИЛА ВОЛІ» ДОСТАВИЛА ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ У ЗОШ №2

15 жовтня 2021 0

Дубровицька громадська організація «Сила Волі» і далі продовжує плідну співпрацю із німецькою благодійною спілкою «Брюкеншлаг».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНУ ДОСТАВИЛИ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ШКІЛ І МЕДЗАКЛАДІВ


Продовжується німецько-українська співпраця на рівні громадських організацій між нашою ГО «Сила Волі» та німецькою благодійною спілкою «Брюкеншлаг». Так, днями в Дубровицьку ЗОШ №2 були доставлені комп'ютери (системні блоки), монітори, столи для шкільної їдальні, офісні полиці та тумбочки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАВЕРШИВСЯ МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «ШКІРЯНИЙ М'ЯЧ»

Найближчим часом допомогу одержать ще дванадцять шкіл Дубровицької територіальної громади, Дубровицька міська лікарня, комунальне некомерційне підприємство «Дубровицький центр первинної медико-санітарної допомоги», а також декілька освітніх закладів Волині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА СТАДІОНІ «ГОРИНЬ» ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ ЕТАП ШКІЛЬНОЇ СПАРТАКІАДИ

15 жовтня планується розвантаження чергової партії гуманітарної допомоги для Дубровицької міської лікарні. Про це повідомив POLISSYA.ORG волонтер Валерій Михайлович Клюйко.

Німецька благодійна спілка «Брюкеншлаг» – наші партнери, які співпрацюють з ГО «Сила Волі» на постійній основі. Ми вдячні нашим німецьким друзям за розуміння, матеріальну підтримку та співпрацю. – додав Валерій Клюйко.


переглядів: 995

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!