Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ГОСТРОСЮЖЕТНА ДРАМА СПЕЦОПЕРАЦІЯ «БУРШТИН-2»

14 вересня 2016 9

Рим відомий своїм Колізеєм, де показували жорстокі видовища. Дубровицький стадіон «Горинь» вже теж можна назвати місцевим «колізеєм». Адже вже вдруге за цей рік там збирається чимало глядачів, аби на власні очі спостерігати, як проходить продовження спецоперації «Бурштин», анонсованої Генеральним прокурором України Юрієм Луценко та СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПЕЦОПЕРАЦІЯ «БУРШТИН»


Влітку зі стадіону до Києва гелікоптером відправилися Сергій Родзін та Анатолій Смолянець. Вони досі в СІЗО, їм інкримінують участь у злочинній організації. Сьогодні «бурштинова» справа поповнилася ще одним фігурантом. У Дубровиці спецпідрозділом поліції «КОРД» було затримано жителя Дубровиці. Йому інкримінують ті ж статті. Обшуки були проведені в орендованій квартирі по вулиці Миру (навпроти супермаркету «Serp»). Житло де проводилися обшуки, згідно документів, належить громадянину Олександру Яцуті. Особа затриманого наразі невідома.

Варто зазначити, що чоловік, який проживав у орендованій квартирі, викликав адвокатів. Правозахисників спочатку не хотіли пускати у квартиру працівники КОРДу, ті викликали поліцію (приїхала підполковник поліції Красько Тамара Михайлівна), написали скаргу. Лише після того адвоката впустили.

Також варто зазначити, що «кордівці» перевірили наші посвідчення журналістів, після чого не перешкоджали у веденні зйомки. Під час обшуку над Дубровицею з'явився гелікоптер, який, вже звично, сів на стадіоні. Туди доставили затриманого, після чого, на очах у чисельною публіки, гвинтокрил здійнявся, та полетів, вочевидь, у напрямку Києва.

Слід додати, що більшість місцевих мешканців, особливо людей старшого покоління, засуджує спецоперацію «Бурштин». Люди вважають, що насправді затримують звичайних «копачів», яким просто якось треба годувати сім'ї, в той час, як справжні організатори і «кришувальники» нелегального бізнесу, перебувають на свободі і поза підозрами.
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (9)
19-09-2016 14:52:21

УКРАЇНЕЦЬ

Земляк особисто я Коркушу нічого неплатив, а якщо є якісь факти на це і відповідні структури, я незахищаю його, просто людину спаплюжити можна відразу, можливо є зацікавленість когось. Зрозумій є багато думок, як негативні так і позитивні я поважаю твою думку поважай і мою!

оцінити:

0 0
18-09-2016 19:26:00

УКРАЇНЕЦЬ

Земляку я згідний стобой на всі 100% яле незрозумів на рахунок пана Коркуша знаю його як порядну, принципову людину яка живе можливо незавжди по букві закону, а за словом «незавжди» так розуміють особи які притягувались або мають якісь проблеми з законом.В кожного є своя точка зору в мене така.

оцінити:

0 0
16-09-2016 00:52:06

Старий

Хаха,правду Крот каже,копача походу жаба давить,шо він копач,а не помповщик чи скупщик. Жаліеться шо він ями по 3 метри копає, а скупщикі його обманюють,це смішно. Копач,від тебе самого все залежить не треба гнати на інших

оцінити:

0 0
15-09-2016 08:57:05

Дзідзьо

да тут я бачу ви всі заздрите...да хотілось бижити краще,але треба стремитись до цього,і несидіти необсирать які вони багаті гавнюки,а взяв і пашов працювать,тобі цього ніхто неподарить

оцінити:

0 0
14-09-2016 22:49:24

Дзідзьо

Ну побачим шо з цього буде.прикриють всіх да й все..а жінки з дітьми хай як хочуть так і живуть...і вимре дубровиця і район.все... А там і інші райони пойдут під роздачу...

оцінити:

0 0
14-09-2016 21:08:50

Дзідзьо

Копач ти хоть подумай шо ти пише,то ж як позакривають всіх як ти кажеш скупов.то куда ж ти ту жменьку дівати буде..лєпиш шо небуть........а ти спитав тих помповщиков як вони ті помпи купляли.тоже копали на них спочатку..такшо перед тим як шось черкать і обсерать

оцінити:

0 0
14-09-2016 17:07:46

Копач

1. Беруть не простих копачів , а скупщиків , які нас копачів дурять , та кришувальників , які дають добро помповщикам , а ті вже відповідно не дають нам копать ,бо вони там вже миють і все поділено!
2. Ми вийдем на вулицю коли вже простих копачів з лопатами обшукувать будуть , а те шо беруть зажравшихся Смолу, Пашу , Колю , родзіна... то від цього нас гірше КОПАЧАМ не стало ,бо ще вчора вони нам кисень перекривали! КОПАЧІВ - 10000 , а такіх "босів" 100 ... і ми їх не підтримуємо!

оцінити:

0 0
14-09-2016 10:49:03

Роман Колюхов

Погоджуюся з Человеком. Справедливістю і не пахне, коли одних хапають в той час, як інші продовжують працювати. Складається враження, що вибудовується нова схема на місці старої. Ніхто не зацікавлений у встановленні законності на таких умовах, які вигідні всім. Найгірше те, що зайдуться радикально налаштовані, які справді можуть почати розхитувати ситуацію в регіоні.

оцінити:

0 0
14-09-2016 09:56:33

человек

вони всіх так пересадять,бо люди почали вставати з колін за всі роки,..чиновники прокиньтесь,незліть народ,.бо так зване АТО що на сході,покажеться раєм,ніж те що буде тут.

оцінити:

0 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!