Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОВОРИЛИ-БАЛАКАЛИ

29 жовтня 2017 0

Одним з питань, які виносились на шістнадцяту сесію Дубровицької районної ради, що відбулась 24 жовтня, було про стан розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти в районі та ефективне використання бюджетних коштів, виділених на розвиток освіти. Звітувала пере депутатами Стасюк Ніна Іванівна – керівник управління освіти, молоді та спорту РДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТИ РАЙРАДИ НЕ ПІДТРИМАЛИ ВИКОРИСТАННЯ ПРАПОРА ОУН


Розпочала вона свою доповідь з кількості ДНЗ та НВК у нашому районі. А також із статистичних даних по чисельності дітей та груп. Далі мова пішла про можливості косметичних ремонтів у них спільними зусиллями з батьками, а також про досягнення. Проте, як зазначила курівник управління освіти, для того, щоб районні садочки могли конкурувати з міськими у виборюванні звань їм бракує басейнів, комп'ютерів, додаткових освітніх послуг. логопедів та впровадженої інклюзивної освіти.

Далі перейшли до шкіл, наповненості класів, випускників та їхньої успішності у співвідношенні до кількості медалей. Говорили по необхідність укрупнення шкіл, важливість комп'ютеризації, про досягнення учнів у олімпіадах, ЗНО, про волонтерську діяльність школярів та про багато інших статистичних даних. Проте, ми погоджуємось із зауваженням заступника голови районної ради Олександром Задорожним щодо того, що Ніною Іванівною якраз питання ефективного використання бюджетних коштів, виділених на розвиток освіти так і не було розкрито. З його слів, коли він хотів дізнатись деталі щодо цього питання, то Стасюк Ніна Іванівна «послала» його на «Є-дата».

Дуже гарний вигляд має статистика, яку відтворили у графіках й таблицях, завдяки успіхам учнів та їхніх вчителів. Невже фінансова діяльність управління освіти, молоді та спорту РДА зводиться лишень до подяки нардепу за утеплення деяких шкіл пластиковими вікнами та похвали Сварицевицького НВК, який увійшов до тих 200 шкіл країни, як братимуть участь у проекті під назвою «Новий освітні простір». Що це було – намагання приховати якісь фінансові аспекти? А можливо Ніна Іванівна дотримується принципу, де «гроші люблять тишу» і саме тому обійшла цю тему у своїй доповіді? Висновки ви можете зробити самі…

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!