Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

IT-ДУБРОВИЦЯ

07 березня 2018 0

Молодіжний центр у Дубровиці, як інфраструктурний проект, напрошується сам собою, адже вже є достатньо ідей та людей, готових ці ідеї втілювати!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРЕАТИВНА СТУДІЯ ДАРУВАЛА ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ

Руслан Романович Ревук – досить висококласний фахівець у галузі IT- технологій. Вчора для усіх бажаючих він провів безкоштовний майстер-клас «Ефективний антивірус», під час якого навчив на наглядному прикладі самостійно чистити комп'ютер від вірусів і шкідливих програм.

Руслан Романович анонсував свою ідею створення відразу трьох курсів: комп'ютерної грамотності (для старших людей, які хочуть стати трохи впевненішими користувачами ПК), програмування та комп'ютерного дизайну.

Поки що фахівець планує проводити свої курси на базі методичного кабінету. Втім, коли спільними зусиллями вдасться створити молодіжний центру тому форматі, який пропонує ГО «СИЛА ВОЛІ», такі фахівці, як Руслан Романович та інші отримають комфортні, сучасні умови для поширення своїх знань та навичок у єдиному, сучасному, креативно оформленому мультимедійному молодіжному центрі.

Для прикладу, IT-фахівець Василь Яворський з Дрогобича створив IT-клуб у своєму місті, навчив 20 молодих людей програмуванню, які згодом стали розробляти платні додатки для Google Store. Таким чином в 20 років Василь створив у своєму місті 20 робочих місць, жартома називаючи свій проект маленькою «силіконовою долиною».

Хто зна, можливо, і в Дубровиці вдасться виховати талановитих програмістів.

переглядів: 707

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!