Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ДЕПУТАТІВ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

06 грудня 2016 3

6 грудня 2015 року в сесійній залі Дубровицької районної ради відбулися урочисті збори присвячені Дню місцевого самоврядування. В урочистостях взяли участь керівники органів місцевого самоврядування району, сільські голови та працівники виконавчих апаратів місцевого самоврядування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «АВГІЄВІ СТАЙНІ» РАЙОННОЇ РАДИ


Присутніх привітали голова районної ради Микола Кухарець та заступник голови Дубровицької РДА Павло Ващишин.

Виступаючи перед депутатами, голова районної ради нагадав, що місцеве самоврядування районну в Рівненській обласній раді представляють три депутати – Віталій Сухович, Геннадій Шевченко та Микола Лобчук. На думку пана Кухарця, вищезгадані депутати відстоюють права жителів Дубровиччини.

Потім, Микола Кухарець згадав так званих ветеранів депутатської діяльності, які обиралися три і більше скликань, а саме: скандальний депутат Сергій Киркевич, депутат райради Віктор Красько, директор КП «Ринок» Юрій Лосік, голова райспоживспілки Ганна Мунько, вчитель Станіслав Рожко (депутат семи скликань), екс-голова райради Григорій Шах, лікар Юрій Шевело.

Серед найактивніших депутатів, на думку голови райради Миколи Кухарця, слід відмітити таких: свободівець Василь Воробей; вже нам відомий депутат від БПП «Солідарність» Олексій Лясковець; голова районної фракції ПП «Воля» Валерій Салюта та Юзьків Володимир від політичної партії «Воля».

Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації, з наданням грошової винагороди в розмірі двохсот гривень кожному, нагородили:

  • Ірину Дем'янець – спеціаліст першої категорії загального відділу Дубровицької районної ради;
  • Катрушина Олексія – депутат Соломіївської сільської ради;
  • Ніну Ковальчук – секретар Осівської сільської ради;
  • Юрія Лосіка – директор КП «Ринок», депутат районної ради;
  • Ганну Мунько – депутат районної ради;
  • Олену Наумець – голова Велюнської сільської ради;
  • директора Заслуцького НВК, депутата районної ради Станіслава Рожка;
  • Юзьків Володимира – депутат районної ради;
  • Михайла Яковця – голова Дубровицької районної федерації футболу, депутат районної ради.

На завершення урочистого зібрання чоловічий ансамбль «Мелодія» виконав українські народні пісні «Калинова вода» та «Хай живе вільна Україна».

До вітань на адресу працівників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу району приєднується колектив веб-сайту POLISSYA.ORG.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
07-12-2016 14:22:59

ГІСТЬ

Голова райради Кухарець скористався Дубровицьким вісником при привітанні ХА-ХА-ХА.

оцінити:

0 0
07-12-2016 13:15:04

месний

можна і 5 раз вибирати підряд депутата, а роботи з нього ноль - серед них є нагороджені- ніколи не звітують що зробили для людей , бо щей голосують не для людей.

оцінити:

0 0
07-12-2016 10:33:19

Наталія

Вітати депутатів та працівників місцевого самоврядування треба обов'язково, але з них треба й питати за помилки і промахи. До прикладу, сьогодні йшла на роботу - дорога і тротуари, як дзеркало. Нічого не посипано! Складається враження, що наші комунальні служби вирішили допомогти заповнити палати відділення травматології((((((((( Сумно і стидно за таке керівництво нашого мера та роботу його підопічних комунальних служб.

оцінити:

0 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!