Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ БОРОТЬБА З НЕЗАКОННИМ ВИДОБУТКОМ БУРШТИНУ?

19 вересня 2018 0

Ситуація з коштовним каменем ніяк не вгамується. Бурштинова лихоманка – саме так можна назвати лихо, яке спіткало поліські ліси.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПЕЦОПЕРАЦІЯ "БУРШТИН"

Відомо, що в Зарічнянському районі вже проводиться планова робота по ліквідації незаконно викопаних водоймищ для видобутку бурштину. А це не лише один район, який постраждав від такого «бізнесу». На великих ділянках дерев майже не лишилося, адже вони всі спиляні, бо заважали. Для спрямування води в райони видобутку, у лісах і на болотах були прочищені старі меліоративні канали – подібної меліорації тутешні ліси не бачили з півстоліття. І це теж ніяк не є позитивом.

Наша Дубровиччина теж була і є пріоритетним місцем щодо видобутку коштовного каміння. Проте хоч як не намагалися прикрити цей незаконний «бізнес», але подекуди ще й досі робота «кипить».

Слід зазначити, що вчора, 18 вересня, в другій половині дня над «клондайками» Дубровицького району літав вертоліт, який відслідковував з повітря місця видобутку «сонячного каменю». А вже ближче до опівночі поблизу села Кривиця Дубровицького району поліцейські вилучили в старателів мотопомпу та засоби для незаконного видобутку бурштину.

Як бачимо, дана проблема з бурштином і досі триває. А бурштин на Поліссі є синонімом до слова «гроші». А для бідних поліських сіл - це єдиний спосіб заробляти.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!