Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

КОЛКІВЧАНЦІ ПРИСВОЯТЬ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

28 жовтня 2021 0

Жителька Дубровицької територіальної громади Ольга Хомич представлена до відзначення державною нагородою за особистий внесок у виховання дітей у сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ МІЖ ОСОВОЮ І КОЛКАМИ ЗАВЕРШИВСЯ МАСОВОЮ БІЙКОЮ


Найближчим часом жителька села Колки Ольга Хомич, буде відзначена почесним званням «Мати-Героїня». Органи місцевого самоврядування вже звернулися з відповідним клопотанням до Сарненської районної державної адміністрації.

Жінка разом із чоловіком Андрієм виховують п'ятьох дітей. Родина Хомичів – це міцна та щаслива родина Церкви Християн Віри Євангельської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОЛКІВЧАНИ СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ МІСЬКРАДИ З ФУТБОЛУ

Ольга Хомич разом із своїм чоловіком Андрієм Хомичем.

Почесне звання «Мати-Героїня» – це державна нагорода, яка присвоюється за особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей. Звання «Мати-Героїня» є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною. Присвоєння вищезгаданого почесного звання провадиться указом Президента України Володимира Зеленського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОЛКІВЧАНИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В ФУТБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ ПАМ'ЯТІ ВОЇНА АТО

Велика та щаслива родина Хомичів у Києві на Майдані Незалежності.


переглядів: 1.4K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...