Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУНАЛЬНИКИ ПРИБИРАЮТЬ СНІГ БІЛЯ МЕРІЇ

16 січня 2017 1

У період новорічних свят на Дубровиччині були великі снігопади, які спричинили проблеми з дорожнім рухом. Міська влада у Дубровиці, в особі мера Микульського, продемонструвала повну професійну непридатність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКИЙ КОЛАПС


У період новорічних свят – влади у Дубровиці, ніби не має. Неорганізованість комунальників призвела до повної засніженості міста. Знаючи, про проблеми в Дубровиці, керівництво мерії палець об палець не вдарило, щоб хоч трішки мінімізувати вплив погоди на життя дубровичан.

По місту, час від часу, працював нещодавно куплений маленький тракторець, який очищував центральний парк від снігових завалів. У цей час, Дубровиця занурювалося у біле покривало, водії знаючи бездіяльність влади, шкодували автівки – боялись вчинити ДТП.

Але саме цікаве було пізніше, коли по місту курсувала спеціальна техніка з розкидання піску, а піску в ній і не було... Зараз комунальники активно розчищають територію міської ради, яку, мабуть, найбільш засипало снігом.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
19-01-2017 09:33:34

Роман

Розумію, за один день комунальники не можуть розчистити всі вулиці. Але вже скільки часу на більшості вулиць міста снігу по коліна? Розчищено тільки біля РДА і міськради. А інші - не люди?

оцінити:

2 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!