Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КРИК ДУШІ ВЧИТЕЛЯ З ГРОМАДИ

11 січня 2018 9

За два дні до Нового року до нас в редакцію надійшов анонімний лист від одного із педагогів, яка працює у Висоцький ОТГ. А там, як пам'ятають наші постійні читачі, в галузі освіти точаться справжні війни.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БІДА ВІВЦЯМ, КОЛИ ВОВК ПАСТУШИТЬ

Жінка розповідає, що 28-го грудня педагоги з Людині і Висоцька були на прийомі у голови Висоцької об'єднаної територіальної громади Гури Людмили Федорівни з питанням щодо невиплати вчителям коштів, які гарантовані їм згідно закону.

«Як так, що всі вчителі по району в кінці року отримали винагороду по підсумках роботи за рік, тобто 13-ту зарплату, а Людмила Федорівна вирішила не платити?» - обурюється вчитель.

За словами автора листа, голова громади відповіла, що за ці кошти планує поновити матеріально-технічну базу школи.

Педагог у своєму зверненні до редакції зазначає, що в селі Золоте ситуація така сама, але колектив школи там побоюється публічних невдоволень, адже директором школи там нещодавно була призначена дружина завідувача сектора освіти Висоцької ОТГ.

Автор звернення зазначає, що працівникам ради премії виплатили справно, а вчителів, цитуємо: «… опустила нижче нема куди».

Обурений педагог зазначає, що люди у громаді зневірилися у тому, що зможуть відшукати правди, називає владу Висоцької ОТГ «бандою». Жінка просить привернути увагу до проблем педагогів громади.

Ми поспілкувалися з іншими вчителями, які працюють у школах Висоцької об'єднаної територіальної громади, вони підтвердили, що дійсно премій у 2017-му році не отримали.

Звісно, децентралізація має багато своїх плюсів, але цей прецедент, а також ситуація зі скандальним призначенням на посаду директора Золотинської ЗОШ – яскравий приклад негативної сторони реформи децентралізації, адже, як бачимо, в подібних випадках механізм стримувань-противаг просто відсутній і у вирішенні проблем люди можуть розраховувати тільки на суспільний резонанс та «четверту владу» - засоби масової інформації.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (9)
01-02-2018 12:19:58

вчитель

Собі чесній і премії і транспорт за рахунок громади.Чекаємо звіту Гури за весь період роботи . Запитань буде багато і відповіді хочемо почути! "Президент" йшла на вибори було багато гасел! Згідно Закону про місцеве самоврядування чекаємо відкритого звіту перед громадою ОТГ !!!

оцінити:

62 1
25-01-2018 12:44:39

Фнатолій

Команда голови Висоцької ОТГ Гури Л.Ф. є "Тинанік", який іде на дно. Зворотній час відліку уже пішов.....

оцінити:

108 3
25-01-2018 09:36:24

ivanka

Шановний Олександре про нашого депутата можу сказати тільки з гарноі сторони .а ще більше була здивована про спільні проекти команди Яницького з усім добре відомою в районі Волею.Може передчасно но візьму на себе сміливість створення молодіжного центру це серйозний проект в районі і хочу побажати молодій команді Волі та нашому депутату тільки успішів і перемог .А ще більше була здивована коли мені стало відомо про рейтинг Волі який складае 30 відсотків .Признаюсь що я не е прихильником Волі .

оцінити:

70 1
24-01-2018 15:20:39

Олександр

Такі речі в районі впливають і на народного депутата. Вчора дивився світлини з Орвяницької школи,де народний помічник О.Слободзян гарно справилася з своїми обовязками - привітала, нагородила. І така картина не псує його основну! А ці шавки, що пристосувалися і бігають поряд і діляться його успіхами. , це...Потрібні зміни

оцінити:

82 5
24-01-2018 14:48:35

ivanka

Проте ,що Гура пенсіонерка без освіти краща не смішіть ні себе ні людей .Всім давно зрозуміло ,що по нашій громаді пора приймати кадрове вольове рішення .

оцінити:

121 5
23-01-2018 14:45:16

Віта

Серед претендентів до ОТГ на посаду голови був не великий вибір.Гура Л.Ф. була з кращих.

оцінити:

22 95
22-01-2018 15:30:47

IVAHKA

Я впевнений ,що усім зрозуміло ,що Висоцька ОТГ була створена під одну людину це Сухович.Проте,голосували Ви ,а не канадці чи сусіди білоруси.В більшості випадків вчителі були членами комісій і голосували за Гуру.

оцінити:

131 8
19-01-2018 22:20:27

Анатолій

Педагоги Висоцької ОТГ почали розпрявляти "зігнуті спини". Їм увірвався терпець. Скільки часу ще Вони дозволять таке ставлення до себе? Скільки часу ще буде знущатися голова Висоцької ОТГ Гура Л.Ф. із своїми підлабузниками-депутатами над педагогами громади?

оцінити:

147 11
12-01-2018 15:54:32

вчитель

коли погано в країні живеться, то відразу кивають на погані реформи уряду і президента, але на жаль люди самі обрали такого "ПРЕЗИДЕНТА" ОТГ і при обранні Гури не було опозиції.Всі представники партій, які були в комісіях і на виборах , а це Батьківщина, Ляшки і інші - ЇЇ куми та лісники і вибирали цю голову ОТГ, яка навіть немає відповідної освіти. А чому не було представника на голову ОТГ від цих партій, якщо деяким по 15 років в районі і мають свої штаби?. Про що мова? А тепер розставляє своїх на керівні посади і видає їм премії,! Їдеш на Висоцьк, то нічого по трасі не змінилося - все розбите так і залишається і сам Висоцьк. Там не було господарів і не має!

оцінити:

182 20

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!