Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

КРИВИЦЬКА ЗОШ ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ ГРОМАДИ

29 травня 2021 0

Своїм рішенням Дубровицька міська рада планувала ліквідувати заклад освіти в селі Кривиця. Але депутати, під тиском громади, були змушені врахувати думку жителів і вчителів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛОДИМИР КУШНІР: ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!


Кривиця – невелике селище, яке ледве налічує 300 жителів. Село має свою власну амбулаторію і географічно є старостинським центром. У Кривицькій загальноосвітній школі навчається 72 учні, яким у навчанні допомагає дружній колектив з 20 працівників.

27 травня 2021 року на черговій дев'ятій сесії Дубровицької міської ради восьмого скликання до порядку денного було винесено на розгляд питання реорганізації Кривицької загальноосвітньої школи I-III ступенів шляхом приєднання до Трипутнянського закладу середньої освіти I-III ступенів.


Зі слів начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради Ніни Стасюк, реорганізаційні кроки були вимушеними. Адже, в рамках проведення освітньої реформи, місцева влада змушена застосовувати заходи з оптимізації та модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів, якими передбачають створення освітніх округів, визначають опорні та базові школи. Дотримання цієї встановленої законодавством процедури є запорукою економії і раціонального використання державних коштів.

Непогодившись із вказаними вище аргументами керманича освіти, представники громади с.Кривиця звернулися до Дубровицької міської ради через свого представника з ініціативою щодо збереження за навчальним закладом статусу Кривицька загальноосвітня школа I-III ступенів, який існував до реорганізації.

Так, підчас обговорення, депутат – педагог Оксана Кондратюк запитала: "Яка доля вчителів цієї школа, яка їх перспектива?". Також, були інші активні депутати, а саме: Станіслав Рожко – Директор Заслуцького НВК; Андрій Кулик – пенсіонер; Василь Бабан – ФОП; Володимир Кушнір – директор Дубровицького НВК; Богдан Пінчук – від ВО «Свобода».

Завдяки тиску громадськості, активності педагогічного колективу школи та небайдужості депутатів – думку жителів було враховано. Рішення про реорганізацію (ліквідацію) не прийнято! Результати голосування: «За» – 7; «Проти» – 8; «Утрималось» – 8 «Не голосували» – 2. Найближчим часом у міськраді буде створене громадське слухання на якому пообіцяли врахувати думку жителів села Кривиця.

До Вашої уваги відео, як все було...





переглядів: 3.4K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...