Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

МАЙСТРИНЯ ІЗ ДУБРОВИЧЧИНИ СТАЛА ЛАВРЕАТКОЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ

30 листопада 2021 0

Ніна Рабчевська – керівниця народного аматорського фольклорного ансамблю «Берегиня» будинку культури села Крупове Дубровицької міської ради нагороджена Всеукраїнською Премією за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УКРАЇНСЬКИЙ ВЧЕНИЙ-ІСТОРИК ОТРИМАВ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ ГРОМАДЯНИНА ДУБРОВИЦІ

Вручення нагороди за підсумками 2021 року відбулося в Києві в рамках Всеукраїнської конференції на тему: «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи». Нагороду народній майстрині вручила заступниця Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства культури та інформаційної політики України Катерина Чуєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВЕЛІСТ АНАТОЛІЙ РОЗАНОВИЧ ВІДСВЯТКУВАВ 60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Керівниця народного аматорського фольклорного ансамблю «Берегиня» Ніна Рабчевська.

Ніна Рабчевська є Заслуженою майстринею народної творчості України, членом Спілки майстрів народного мистецтва України та відома тим, що володіє та зберігає унікальну техніку «серпанкового ткацтва», притаманну давнім традиціям Рівненського Полісся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛІСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК ПОДАРУВАВ ДУБРОВИЦЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДВІ КНИГИ

Разом із майстринею участь у конференції взяли директор комунального закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради Ірина Рачковська та начальниця управління культури й туризму облдержадміністрації Любов Романюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПИСЬМЕННИК ІВАН ОЛЬХОВСЬКИЙ ПРЕЗЕНТУВАВ КНИГУ «БУЛЬБІВЦІ»

Ніна Рабчевська під час нагородження Всеукраїнською Премією за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини.

До слова, уже втретє майстри з Рівненщини стають лавреатами Премії. Окрім Ніни Рабчевської, таке визнання вже мають Домінікія Чекун та Віктор Ковальчук, які досліджують та популяризують поліський фольклор.

переглядів: 1.5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!