Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

МОЛОДЬ СТВОРЮЄ ЕФЕКТИВНУ КОМАНДУ

29 травня 2018 0

Активну молодь Дубровиччини не полишає ентузіазм у питанні створення молодіжного центру, що не можливо реалізувати без ефективної команди. Тому 28 травня відбувся тренінг для активної молоді на тему командобудування і лідерства.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК МИ ПРОЙШЛИСЯ СТЕЖКАМИ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ

В основу програми тренінгу лягли найефективніші методики, розроблені експертами таких авторитетних міжнародних організацій як Національний демократичний інститут Міжнародних відносин США, Міжнародний Республіканський Інститут та ряду інших експертів.

Під час теоретичної частини та практичних інтерактивних вправ учасники тренінгу – ініціативна група, яка займається створенням та розвитком молодіжного центру у Дубровиці, вчилася визначати актуальну проблематику, перетворювати проблеми і перешкоди та мету, правильно комунікувати з аудиторією, доносити свої ідеї та залучати до проекту нових учасників.

За результатами практичної частини тренінгу вдалося чітко окреслити напрямки діяльності молодіжного центру та розподілили обов'язки. Також були сформовані основні принципи командної роботи.

Дорожня карта втілення проекту виконується крок за кроком і вже на наступному тижні Молодіжний центр «Вільний простір» відновить проведення різноманітних заходів, які не проводилися протягом травня. Тож буде цікаво, корисно, пізнавально, творчо.

Слідкуйте за розвитком молодіжного центру у соціальних мережах:

Facebook - https://www.facebook.com/go.sula.voli/

Instagram - go_sula_voli

Приймайте участь у заходах!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!