Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НА ДУБРОВИЧЧИНІ АКТИВІЗУВАЛИСЯ ПАЛІЇЇ ЛИСТЯ

08 вересня 2021 0З початком осені у Дубровицькій громаді активізувалися сезонні "палії". Громадяни палять сухостій незважаючи на посилення відповідальності за спалювання сухої трави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОСІЙСЬКЕ ВУГІЛЛЯ І ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО ТРАНСПОРТУЄТЬСЯ ДО УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ПОЛІСЬКИЙ КОРДОН


З початком осені у Дубровицькій громаді активізувалися сезонні "палії". Горить листя, суха трава і різне сміття (відео можете переглянути нижче, або перейти за посиланням). Жителі скаржаться, що іноді просто не має чим дихати, неможливо гуляти у дворі з дітьми чи висушити речі. Оскільки з року в рік, попри попередження, люди продовжують підпалювати листя, траву та інше побутове сміття, спробуємо пояснити, чому ж все таки не можна цього робити.

17 березня 2021 року вступили в силу зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення про посилення відповідальності за спалювання сухої трави, поживних залишків, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах та поза їх межами, а саме були внесені зміни в ст. 77 та 77/1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ВАСИЛЬ БАБАН ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

Жителі одного з сіл Дубровицької територіальної громади палять сухостій.

Тепер такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу:

  • на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн. до 6120 грн.);
  • на посадових осіб − від дев'ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 грн. до 21420 грн.).

За спалювання відходів і залишків сухої рослинності за статтею 82 КУпАП штраф:

  • для громадян від 340 грн. до 1360 грн.;
  • для посадових осіб від 850 грн. до 1700 грн.

Отже, коли виникне бажання спалити листя, сміття чи суху траву, подумайте про те, скільки шкоди ви цим завдасте довкіллю, оточенню та самому собі.

Закликаємо вас бути відповідальними, застережливими, обачливими та пильними. Якщо помітили загоряння, відразу ж телефонуйте за номером «101».

Пам'ятайте: шкода від спалювання листя і сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна.

переглядів: 929

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!